جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

کمد دیواری پسرانه

کمد دیواری یکی از وسایل ضروری برای اتاق خواب به شمار می‌رود. بدون کمک گرفتن از این کمدها نظم دادن به وسیله‌های شخصی کودکان کاری بسیار دشوار خواهد بود. یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی دکوراسیون اتاق خواب، انتخاب طرح و رنگی مناسب برای کمد دیواری است. انتخاب کمد دیواری پسرانه باید متناسب با رده سنی و سلایق آن‌ها صورت بگیرد. معمولا پسر بچه‌ها کمد دیواری های فانتزی و نوجوانان کمد دیواری های اسپرت را ترجیح می‌دهند. از دیگر نکات مهم انتخاب کمد دیواری، توجه به رنگ کمد دیواری است. رنگ غالب در دکوراسیون اتاق خواب چیست؟ بهتر است از تنالیته های همان رنگ برای کمد دیواری نیز استفاده شود. ما در شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان به شما کمک می‌کنیم تمام اجزای اتاق خواب را به درستی در کنار یکدیگر بچینید و از همخوانی این اجزا با یکدیگر نهایت لذت را ببرید.

کمد دیواری پسرانه شیک

Pag-247_Bassapost
news-579-walkin1
modern-built-in-wardrobe
custom-built-wardrobes

با نزدیک تر شدن به سنین نوجوانی و جوانی تمایل پسرها به داشتن اتاقی رسمی‌تر و در عین حال شیک بیشتر می‌شود. در تصاویر فوق چندین نمونه کلوزت مشاهده می‌کنید که بسیار شیک و پرطرفدار هستند. اگر یک اتاق خواب شیک و منحصربه‌فرد می‌خواهید طراحی کمد لباس با شلف‌های مخصوص برای قرار دادن کفش، اکسسوری‌ها، زیورآلات و… یک انتخاب ایده آل است. طراحی کلوزت بسته به هزینه‌ای که می‌خواهید بکنید می‌تواند ساده یا بسیار لوکس باشد که رد هر صورت جلوه فوق العاده ای به اتاق خواب می‌دهد. 

کمد دیواری پسرانه نوجوان

robeson-design-boys-room-storage-solutions-robeson-design-img_0cd14e0703af49e7_14-1506-1-6375489
1465405365650
boy-s-bedroom-valerie-grant-interiors-img_75d121ed08470987_14-1513-1-4f9eb95

کمد دیواری‌های پسرانه نوجوان را به نوعی می‌توان ترکیبی از سبک فانتزی و سبک کلاسیک و اسپرت دانست. پسرها در سنین نوجوانی ممکن است هنوز علایق کودکی خود را به همراه داشته باشند. از طرفی با تقلید از بزرگ‌ترها بدشان هم نمی‌آید که یک اتاق خواب اسپرت و شیک‌تر داشته باشند. از آنجایی که افراد در این سن معمولا یک کامپیوتر شخصی دارند می‌توان کمد دیواری آن‌ها را به صورت پیوسته با میز کامپیوتر طراحی کرد که بتوانند از این میز به عنوان میز تحریر نیز استفاده کرد. تصویر وسط یک نمونه کمد دیواری به همراه میر تحریر، قفسه‌هایی برای کتاب ها و کشویی هایی برای قرار دادن لباس ها است. این مدل کمد دیواری پسرانه می‌تواند ایده آل ترین مدل کمد دیواری برای نوجوان ها باشد. 

کمد دیواری ریلی پسرانه

Built-in-Wardrobe-Ideas
Black-Gloss-Wardrobe-designs-for-the-Modern-Woman

کمد دیواری‌های ریلی به جهت سهولت در باز و بسته شدن مورد توجه هستند. اگر اتاق خواب خیلی بزرگی ندارید بهتر است از کمد دیواری های ریلی استفاده کنید. درب این کمدها به صورت ریلی باز و بسته شده و باز کردن درب آن‌ها دیگر فضایی از اتاق را اشغال نخواهد کرد. اگر می‌خواهید سبکی جدیدتر از کمد دیواری را برای اتاق خواب پسرانه خریداری کنید، ما کمدهای ریلی را پیشنهاد می‌کنیم. در تصویر فوق سمت راست، انتخاب رنگی مخالف دیوارپوش و کفپوش برای کمد دیواری ریلی، کمد را به یک نقطه کانونی تبدیل کرده است که جلوه بسیار زیبایی به اتاق داده است. در صورتی که مطابق با عکس سمت چپ می‌خواهید رنگ کمد دیواری هم رنگ با کفپوش باشد، باید توسط دستگیره‌ها یا قفسه‌های داخلی کمد آن نقطه کانونی را ایجاد کنید. 

مدل کمد دیواری پسرانه ام دی اف

unnamed
unnamed (1)
kids-study-room-design

کمد دیواری های پسرانه ام دی اف را با هر طرح و رنگی که بخواهید می‌توان اجرا کرد. پیش از سفارش کمد پسرانه ام دی اف باید طرح اولیه خود را به کمدساز بدهید و رنگ آن را انتخاب کنید. کمد دیواری ام دی اف را می‌توانید ست تخت خواب سفارش دهید. در تصویر سمت چپ یک نمونه کمد دیواری همرنگ با تخت خواب را مشاهده می‌کنید. اگر در انتخاب مدل و رنگ کمد دیواری اتاق خواب پسرانه نیاز به کمک دارید می‌توانید از کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه معماری آرکسان کمک بگیرید. 

1. قیمت کمد دیواری پسرانه به چه عواملی بستگی دارد؟

جنس کمد دیواری، ابعاد و اندازه آن، جنس یراق آلات مانند دستگیره‌ها و شخصی که ساخت کمد دیواری را به او می‌سپارید همگی از عوامل موثر بر قیمت کمد دیواری پسرانه هستند. 

2. کمد دیواری ها به چه شکل‌هایی می‌توانند طراحی شوند؟

کمد دیواری ها دارای انواع مختلفی چون ایستاده، کشویی یا ریلی، سرتاسری و توکار هستند. با توجه به متراژ اتاق باید از میان این انواع بهترین نوع کمد دیواری را انتخاب کنید. 

3. آیا امکان تعویض کمد دیواری وجود دارد؟

بله اما تعویض کمد دیواری ها اقدامی بسیار دشوار و پرهزینه است. به همین خاطر توصیه می‌کنیم حین انتخاب کمد دیواری توجه و حساسیت بیشتری به خرج دهید. شما برای سال‌های زیادی قرار است از این کمدها استفاده کنید. 

سوالی دارید ؟

سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم