جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

واکس پارکت

واکس پارکت چیست؟

با استفاده از بهترین واکس پارکت، می‌‌توانید درخشندگی را به پارکت خود برگردانید. کفپوش‌ها به‌مرور زمان جلای خود را از دست می‌دهند. ممکن است در اثر استفاده نادرست، خط‌و‌خش‌هایی در سطح آن ایجاد شده باشد. با استفاده از واکس پارکت، کفپوش لمینت شما احیا می‌شود و از سایر نتایج عالی پولیش پارکت نیز بهره‌مند خواهد شد.

واکس پارکت چیست؟

براق کننده پارکت یا وارنیش پولیش، نام‌های دیگر واکس پارکت هستند. استفاده از واکس پارکت، جلای آن را برمی‌گرداند و جلوه دکوراسیون شما را دو‌چندان می‌کند. بهترین واکس پارکت در نگهداری صحیح پارکت لمینت به شما کمک می‌کند و در جلای کفپوش و طول عمر آن موثر خواهد بود.

مزایای واکس پارکت

مزیت استفاده از واکس پارکت
استفاده آسان از واکس پارکت و براق شدن پارکت ها

بهترین واکس پارکت، علاوه بر زیبا‌تر کردن پارکت و ظاهر کفپوش‌ها، با اضافه کردن یک لایه دیگر روی تایل‌ها، تا حدودی، پارکت را از آسیب‌های رطوبت محافظت می‌کند. واکس پارکت به‌دلیل حالت فیزیکی خاصی که دارد، مانع از نفوذ مولکول‌های آب به تایل‌ها می‌شوند. مزیت دیگر واکس پارکت آسانی استفاده آن است. شما می‌توانید پس از تمیز کردن سطح، واکس و براق کننده پارکت لمینت و کفپوش را به‌راحتی روی آن بکشید و نتیجه‌ای چشمگیر دریافت کنید.

انواع واکس پارکت لمینت

انواع واکس پارکت لمینت
انواع واکس و براق کننده پارکت لمینت

استفاده از بهترین واکس پارکت لمینت، در جلای بیشتر و طول عمر کفپوش تاثیر زیادی دارد. براق کننده با‌کیفیت و اورجینال، تا حد زیادی میزان نفوذپذیری آب را در لمینت، تقویت می‌کند. با توجه به تنوع زیاد واکس و پولیش مخصوص پارکت از سویی و اهمیت آن در ماندگاری بیشتر پارکت شما، استفاده از بهترین مدل واکس پارکت را توصیه می‌کنیم.

نحوه اجرای واکس پارکت لمینت

برای استفاده از بهترین واکس پارکت، ابتدا سطح کفپوش را کاملا تمیز کنید. گرد‌و‌غبار و لکه‌های روی آن را از بین ببرید. سپس اجازه دهید سطح پارکت کاملا خشک شود. حالا واکس را در چند نقطه پارکت، به‌مقدار کم بریزید. با دستمالی نرم و مناسب، واکس را روی تایل‌ها به‌صورت یکنواخت، پخش کنید. بعد از آن‌که واکس کاملا روی سطح پخش شد، با یک دستمال خشک، روی پارکت دستمال بکشید و تا یک الی دو ساعت از تردد روی کفپوش، خودداری کنید.

نکات مهم در اجرای واکس و پولیش پارکت لمینت

نکات مهم هنگام استفاده از واکس پارکت
پولیش را به تی مخصوص بزنید و به‌آرامی تی را روی لمینت‌ها بکشید تا براق شوند.

یکی از نکات مهم در روش استفاده از واکس پارکت، این است که قبل از استفاده پولیش، ظرف آن را کمی تکان دهید. می‌‌توانید برای اجرای واکس پارکت، پس از تمیز کردن سطح، مقداری پولیش به تی مخصوص آن بزنید و به‌آرامی تی را روی لمینت‌ها بکشید. یکی از ویژگی‌های واکس پارکت لمینت این است که از واکس پارکت یا اسپری براق کننده پارکت، می‌‌توانید برای سطوح چوبی و کفپوش پی وی سی هم استفاده کنید.

علت استفاده از واکس پارکت لمینت

پارکت‌ها، به مرور زمان جلای خود را از دست می‌دهند. واکس یا براق کننده پارکت، جلای تازه‌ای به کفپوش می‌بخشد و باعث می‌شود خط‌و‌خش پارکت دیده نشود. پولیش کفپوش در جلوه دکوراسیون منزل و محل کار نقش چشمگیری دارد و به طول عمر پارکت کمک به‌سزایی می‌کند. توصیه می‌شود در خرید براق کننده کفپوش، بهترین واکس پارکت را از نظر کیفیت انتخاب کنید و درگیر قیمت واکس پارکت نشوید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با