جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

اسپری مخصوص پارکت

اسپری مخصوص پاک کردن پارکت

اسپری پاک کننده سطوح پارکت ماده ای با ماهیت مایع است که دارای ترکیبات شیمیایی می باشد و این ترکیبات قادر هستند که به سادگی مولکول های چربی را در هم بشکنند و باعث از بین رفتن لکه های چربی شوند. اسپری مخصوص پارکت میتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی تمام آلودگی ها را از سطوح پاک کند و سطوحی مانند پارکت را برق بیاندازد.

اسپری پاک کننده سطوح پارکت فقط برای تمیز کردن و برق انداختن پارکت نیست و از این اسپری ها می توان برای تمیز کردن سایر سطوح چوبی مانند کابینت و کمد و سرویس خواب و مبلمان و… نیز استفاده کرد.

در واقع می توان گفت که این نوع اسپری ها برای تمیز کردن و برق انداختن تمام سطوح چوبی مناسب می باشند و برای تمیز کردن تمام وسایلی که روکش چوبی دارند می توان از این مایع استفاده کرد.

اسپری پاک کننده سطوح پارکت

اسپری پاک کننده پارکت
اسپری تمیز کننده و براق کننده پارکت

نحوه استفاده از مایع پاک کننده پارکت یا پارکت لمینت بسیار ساده و راحت و به صورت زیر می باشد:

  • ابتدا قبل از مصرف بطری مایع پاک کننده سطوح را به خوبی تکان دهید تا فازهای آن به خوبی با هم ترکیب شوند.
  • سپس مقدار کافی از آن را بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید و حدود 3 دقیقه مایع را بر روی سطح قرار داده تا به خوبی با چربی ها و لکه ها ترکیب شود.
  • بعد با استفاده از طی و یا دستمال مایع را از روی سطوح مورد نظر خشک کنید.

مزایای استفاده از اسپری پارکت

به علت بالا بودن قدرت اسپری پاک کننده سطوح پارکت نیازی به اسپری کردن مقدار زیادی از این مایع بر روی سطوح نیست و به همین دلیل خرید اسپری مخصوص پارکت بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا مدت زمان زیادی برای شما کارایی خواهد داشت.

انواع اسپری مخصوص پارکت

انواع مختلف اسپری پاک کننده پارکت لمینت
بهترین مدل اسپری مخصوص پارکت قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.

بطور کلی اسپری پاک کننده سطوح انواع مختلفی دارد اما بهترین مدل اسپری پارکت مدلی است که دارای ویژگی های زیر باشد:

اسپری پارکت اگر مرغوب باشد هنگام شست و شو و تمیز کردن پارکت ها نیازی به استفاده کردن از مقدار زیادی از آن نیست و فقط با استفاده از درصد کمی از مایع می توان سطوح را به خوبی تمیز کرد و برق انداخت.

بهترین مدل اسپری پارکت دارای قدرت پاک کنندگی بالایی می باشد و به همین دلیل استفاده از آن بسیار ساده و راحت می باشد و نیازی به سابیدن بیش از حد سطوح نیست.

پس از قرار دادن مایع پاک کننده بر روی سطوح با سابیدن اندکی می توان به خوبی سطوح پارکت را برق انداخت. اسپری های پاک کننده معمولا به صورت بدون بو طراحی شده اند و در نتیجه بوی آن ها برای شما آزاردهنده نخواهد بود، و به راحتی می توانید به نظافت بپردازید و علاوه بر آن این پاک کننده ها ضرری برای سلامتی شما نیز نخواهند داشت.

اسپری مخصوص پارکت را از کجا خریداری کنیم؟

خرید اسپری مخصوص پارکت
خرید اسپری های 50 میلی لیتری مخصوص تمیز کردن پارکت مقرون به صرفه است.

قبل از خرید پارکت لمینت قسطی ابتدا در مورد این نوع اسپری ها به خوبی تحقیق کنید و با خصوصیات پاک کنندگی آن ها آشنا شوید، سپس از مکان های مطمئن این اسپری ها را خریداری نمایید.

زیرا امروزه اسپری های پاک کننده بدل بسیار در بازار مشاهده می شوند و دارای قدرت پاک کنندگی بسیار کمی هستند و از کارایی خوبی برخوردار نمی باشند، بنابراین بهتر است که مواد شوینده سطوح را از  نمایندگی مواد شوینده خریداری نمایید، زیرا در این صورت علاوه بر اصل بودن شوینده شما می توانید این شوینده ها را با قیمت کمتر و مناسب تری  بدون واسطه از آرکسان خریداری نمایید.

اسپری پاک کننده پارکت در حجم های مختلفی تولید می شود و به همین دلیل دارای رنج قیمت مختلفی است و اگر قصد خرید این اسپری ها با قیمت مناسب را دارید بهتر است که اسپری های 50 میلی لیتری را خریداری نمایید.

خلاصه مقاله اسپری مخصوص پارکت

اسپری مخصوص پارکت در زمان بسیار کوتاهی چربی های سطوح پارکت را تمیز می کند. همچنین از این اسپری ها می توان برای تمیز کردن سطوح دیگر مانند کابینت و کمد و… استفاده کرد. بهترین مدل اسپری پارکت دارای قدرت پاک کنندگی بالایی است و نیازی به ساییدن بیش از حد سطح پارکت نیست. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد پارکت و اسپری پاک کننده سطوح پارکت می توانید در این صفحه کامنت بگذارید یا با شماره های شرکت دکوراسیون داخلی آرکسان تماس بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با