جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

قلم خش گیر پارکت

قلم خش گیر پارکت

شما با استفاده از قلم خش گیر پارکت می‌توانید عیوب پارکت‌های منزل و محل کار خود را پوشش دهید. بسیاری از افراد بر این تصور هستند که اگر پارکت دچار مشکل شد بهترین راه تعویض کامل آن است. اما باید بدانید که این یک اشتباه پر هزینه است. اگر شما از پارکت با کیفیتی استفاده کرده باشید، هنگام تخریب، ایجاد خش و یا ایجاد لک به سادگی و با صرف هزینه‌ای مناسب می‌توانید آن را تعمیر و پولیش پارکت کنید.

با قلم خش گیر پارکت، زیبایی را به پارکت ها برگردانید

قلم خشگیر پارکت چیست؟
استفاده از قلم خش گیر برای رفع عیوب ظاهری پارکت

خش گیر پارکت چیست؟ هنگامی که به هر دلیلی پارکت شما دچار آسیب شد می‌توانید با استفاده از قلم خش گیر پارکت آن را به راحتی بپوشانید. پارکت لمینت و کفپوش جزو متریال دکوراتیو و لوکس محیط اداره و منزل محسوب می‌شود. این کفپوش محیطی گرم و صمیمی را برای افراد ایجاد می‌كند و در صورت هرگونه تغییر زیبایی خود را از دست می‌دهد. به همین دلیل باید مراقب باشید تا پارکت‌ها زیبایی خود را از دست ندهند. اما در صورت از بین رفتن زیبایی شما می‌توانید به راحتی با استفاده از خش گیر پارکت عیوب آن را از بین ببرید.

دیگر نگران خراب شدن پارکت ها نباشید

ذرات گرد و خاک، کشیدن مبلمان و لوازم سنگین روی کفپوش، افتادن اشیا سنگین و ریختن انواع مایعات رنگی موجب ایجاد خراش‌های سطحی و انواع لک بر روی پارکت می‌شود. در صورتی که روی سطح پارکت، خراشیدگی و لکی مشاهده کردید می‌توانید خیلی آسان به پاک کردن خراش لمینت با مدادهای پوشاننده یا مدادهای شمعی بپردازید.

با تشخیص نوع لکه، راه درست تمیز کردن پارکت را تشخیص دهید

چطور مشکلات و لکه‌های روی پارکت را رفع کنیم؟ قبل از استفاده از هر روشی برای از بین بردن لكه، بهتر است ابتدا نوع لکه را بشناسید. به‌طور کلی لکه‌ها به دو دسته لکه‌‌های سیاه و لکه‌های سفید تقسیم می‌شوند.

تشخیص نوع لکه یا خط و خش روی پارکت
بهترین روش از بین بردن خط و خش روی پارکت استفاده از قلم خش گیر است.

زمانی كه مایع ریخته شده فقط به روکش بالایی پارکت لمینت و کفپوش رسوخ کند می‌توان گفت لکه سفید در آن ایجاد شده است. در حالی که لکه‌های سیاه نشان‌دهنده رسیدن مایع به مغز پارکت رسیده است. تشخیص نوع لکه، راه درست برای تمیز كردن پارکت لمینت و کفپوش را به ما نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال لکه‌های سفید در مقایسه با لکه‌های سیاه،آسان‌تر و سریع‌تر پاک می‌شوند.

تشخیص خراشیدگی از کندگی روی پارکت های چوبی

علاوه بر ایجاد لکه روی پارکت این امکان وجود دارد که پارکت‌های شما دچار خراشیدگی و یا کندگی شوند. از بین بردن خراشیدگی پارکت‌های چوبی کاری دشوار نیست و بسته به عمق و طول خراش ایجاد شده، می‌توان آن را با استفاده از قلم خش‌ گیر پارکت ایرانی از بین برد.

خراشیدگی‌های روی پارکت، کفپوش را کهنه و قدیمی نشان می‌دهد. این خط و خراش‌های ریز و کوچک حتی روی دکوراسیون داخلی هم تاثیرگذار هستند. کف ساختمان یکی از سطوح اصلی و بزرگ است که در فضای بسته ساختمان، کاملا به چشم افراد می‌آید.

با قلم خش گیر پارکت دیگر نگران خراشیدگی ها نباشید

زمانی که شما از پارکت‌های چوبی برای کف‌پوش منزل و محل کار خود استفاده می‌کنید باید از آن مراقبت بسیاری کنید. سالم ماندن پارکت‌ها نقش بسیاری در زیبایی کفپوش‌های منزل یا محل کار شما دارد. تعویض کفپوش‌ ها هزینه زیادی دارد ولی شما می‌توانید خراشیدگی‌ها و کندگی‌های ناجور را با استفاده از قلم خش گیر پارکت به راحتی از بین ببرید. برای پاک کردن خراش پارکت به کمی دقت و حوصله نیاز دارید. زمانی که شما از بهترین نوع قلم خش گیر پارکت استفاده کنید، دیگر این کار برای شما زمانبر نخواهد بود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با