جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

بهترین و پر فروش ترین برند پارکت لمینت ایرانی

پر فروش ترین و بهترین برند پارکت لمینت ایرانی

مدت زمان طولانی است که تولید پارکت لمینت ایرانی انجام می شود اما حقیقت این است که تا به امروز این محصولات کیفیت بالایی نداشته اند. اما به تازگی تولیدکنندگان و صنعتگران توانسته اند به حد مطلوبی از کیفیت دست یابند. برای ارتقاء یک محصول از نظر کیفی باید از تولیدکننده حمایت شود تا میزان اشتغال و رونق اقتصادی حاصل گردد. در این بین هستند شرکت هایی که ارتباط قوی با مصرف کننده برقرار کرده و توانسته‌اند به به میزان زیادی بازار داخلی را دست گیرند.

از آنجایی که پارکت لمینت از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است و در این مقاله به معرفی پر فروش ترین و  بهترین پارکت لمینت ایرانی و قیمت بهترین برند پارکت لمینت ایرانی پرداخته ایم. برندهای مختلفی در دسته بهترین برند قرار میگیرند که در ادامه هر یک را بررسی خواهیم کرد.پس اگر قصد خرید بهترین پارکت لمینت ایرانی دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین پارکت لمینت ایرانی

برای بررسی کیفیت پارکت لمینت باید آن را از نظر استقامت بالا، طول عمر، مقاومت در برابر خش، کیفیت کلیک ها، مقاوم در برابر رطوبت، کیفیت لایه اورلی، مقاومت در برابر سیستم هیا گرمایش از کف و سایر موارد بررسی کرد.

هر برندی که بتواند تمامی این موارد را رعایت کند یعنی به میزان سطح مطلوبی از کیفیت رسیده است. برندهای ایرانی تا میزان زیادی توانسته از سایر برندها پیشی بگیرند که در ادامه هر یک را بررسی خواهیم کرد.

چگونه بهترین برند پارکت لمینت را انتخاب کنیم؟

بهترین پارکت لمینت در ایران
سفارش پر فروش ترین و بهترین پارکت لمینت در ایران

همیشه یک برند برتر در حوزه دکوراسیون داخلی کیفیت پارکت لمینت را ضمانت نمی کند. در سال های اخیر تولیدکنندگان داخلی توانسته اند به سطح مطلوبی از استانداردهای جهانی در تولید پارکت لمینت ایرانی دست یابند. پس هیچ دلیلی وجود ندارد که پارکت لمینت ایرانی از پارکت لمینت خارجی کیفیت پایین‌تری داشته باشد.

قبل از اینکه برندهای برتر پارکت لمینت ایرانی را نام ببریم، ویژگی های یک پارکت لمینت خوب را بررسی کنیم.

مشخصات پارکت لمینت خوب ایرانی

مهمترین ویژگی های یک پارکت لمینت خوب در موارد زیر خلاصه می شود:

  1. هرچقدر مواد اولیه به کار رفته در تولید پارکت لمینت بهتر باشد، استقامت بالاتری دارد.
  2. یک پارکت لمینت خوب عمر مفیدی بیش از 25 سال خواهد داشت که بسته به کیفیت آن متفاوت است. کیفیت پارکت لمینت مستقیما به لایه مغزی ارتباط دارد.
  3. با داشتن لایه های محافظتی دیگر نیازی نیست نگران آسی پارکت لمینت در برابر ضربات و خراش باشید. حتی حیوانات خانگی هم قادر به آسیب زدن به پارکت لمینت نیستند.
  4. یک پارکت لمینت خوب در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
  5. لایه های محافظ پارکت لمینت نباید در برابر آتش سیگار آسیب ببینند در غیر این صورت کیفیت مطلوبی ندارند.
  6. پارکت لمینت های باکیفیت در ساختمانی هایی که از گرمایش از کف استفاده می کنند نباید تاب بردارند و آسیب ببینند. در حقیقت باید گرما را هم به خوبی از خود انتقال دهند.
  7. پارکت لمینت های نامرغوب لایه اورلی ندارند و همین امر سبب آسیب و فرسوده شدن آنها خواهد شد.
  8. پارکت لمینت ها به کمک کلیک ها نصب می شوند که همان برآمدگی و فرورفتگی های دور پارکت است. کلیک ها برای محکم نگه داشتن پارکت لمینت باید استحکام بالایی داشته باشند.
  9. پارکت لمینت های خوب پس از خیس شدن سریعا خشک شده و طاهر خود را از دست نیم دهند.

بهترین پارکت ایرانی موجود در بازار

برای آشنایی با انواع برندهای قوی پارکت موجود در بازار ایران و انتخاب و خرید یک کفپوش عالی پیشنهاد میکنیم تمامی اطلاعات ارائه شده در این مقاله را کامل بررسی کنید و اگر سوالی برای شما ایجاد شد در قسمت کامنت ها حتما مطرح کنید.

پر فروش ترین برند های پارکت لمینت ایرانی

همانطور که گفته شد تولیدکنندگان داخلی پارکت و کفپوش در سال اخیر توانسته‌اند تا درصد زیادی از بازار داخلی را به دست بگیرند و دلیل آن هم کیفیت بالای محصولات است. اما برندهای برتر بازار کدام اند؟ برای بهترین لمینت کف ایرانی برند های زیر را در انتخاب کنید.

1- پارکت لمینت ایرانی یونیک (parquet Unique)

پارکت لمینت یونیک یک برند منحصر بفرد موجود در بازار است. مقاومت سایشی برابر با AC4 بوده و لایه اورلی با کیفیتی دارد. محصولات تولید شده با این برند به راحتی قابل استفاده در محل های پردد هستند. یکی از مزیت های پارکت لمینت ایرانی یونیک کلیک های چهارطرفه است که به نصب آن سرعت میبخشد.

2- پارکت لمینت ایرانی آرتا (parquet Arta)

پارکت لمینت آرتا به دلیل مشخصات فنی و ظاهر ایده‌آلی که دارد، طرفداران بسیاری را جذب می کند. از سال 1395 این شرکت توانسته کیفیت محصولات خود را ارتقاء بخشد. این شرکت برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان برای محصولات خود 10 سال ضمانت ارائه می دهد.

3- پارکت لمینت ایرانی ایزوفام (parquet Isofam)

ایزوفام یکی دیگر از برندهای پارکت لمینت ایرانی است که جایگاه خود را در بازار یافته و محبوبیت خوبی دارد. نوع مغزی این پارکت با کیفیت بوده و لایه مغزی با چگالی 800 دارد. همچنین کلیک ها طوری طراحی شده که هیچگونه درزی پس از نصب ایجاد نخواهد شد. به دلیل عدم تغییر رنگ و داشتن رنگ ثابت برای محیط هایی که نورگیر هستند کاملا مناسب است. محصولات این شرکت با مقاومت سایشی AC3 و AC4 ارائه می شود. مهمترین نکته این پارکت لمینت ها استفاده آنها در سیستم گرمایش از کف است.

4- پارکت لمینت ایرانی کی اند تی (parquet K & T)

شرکت تکنوفلور یکی از با سابقه‌ترین شرکت های ایرانی در حوزه تولید پارکت لمینت است که ارائه دهنده محصولات K&T میباشد. لایه اورلی ایم محصول کیفیت چینی دارد و لیه مغزی آن از فیبر با تراکم (HDF) ساخته شده است. پارکت تولیدی این شرکت دانسیته‌ای برابر با 980 دارد که از همه لمینت های موجود در بازار بیشتر است. این محصول را به راحتی میتوان در مکان های پرتردد استفاده کرد زیرا مقاومت سایشی AC4 دارد.

5- پارکت لمینت ایرانی مونتکس (parquet Moontex)

پارکت لمینت ایرانی مونتکس دارای استاندارد E1 است و معنای آن عدم پخش گاز مضر فرمالدهید در فضا است. ضخامت این پارکت 8 میلی بوده و مغزی آن از جنس HDF است که مقاومت سایشی AC4 دارد. کیلک های پارکت لمینت مونتکس از نوع Valinage بوده که عملیات نصب را راحت‌تر و سریع‌تر ممکن میسازد. محصولات شرکت مونتکس در برابر آفتاب مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ نخواهد شد. مهمترین مزیت این پارکت لمینت ایرانی سر نبودن آن است. مواد اولیه این پارکت ها از ترکیه و آلمان تهیه میگردد.

6- پارکت لمینت ایرانی پرفکت (parquet Perfect)

یکی دیگر از برندهای پارکت لمینت که حرف زیادی برای گفتن دارد، برند پرفکت است. این برند دارای برجستگی های سطحی به نام Embosed است که باعث زیبایی منحصر بفرد این محصول شده است.

7- پارکت لمینت ایرانی آیدا (parquet Aida)

پارکت لمینت آیدا برندی کاملا ایرانی بوده و تمامی استانداردهای یک پارکت لمینت باکیفیت را دارد. این محصول توسط کلیک نصب می شود و در برابر انواع صدمات ناشی از نور خورشید، رشد کپک، لکه و رطوبت کاملا مقاوم است.

8- پارکت ایرانی کنزو (parquet KENZO)

پارکت لمینت کنزو به دلیل داشتن لایه مغزی با چگالی بسیار بالای 980 از مقاومت خوبی برخوردار است و همین امر سبب محبوبیت آن در بازار شده است. میدانید که لایه اورلی در پارکت لمینت سبب جلوگیری از خط و خش شده که برخی از محصولات فاقد آن هستند. در محصولات کنزو لایه اورلی وجود داشته و بسیار باکیفیت است. به همین دلیل مواردی مانند تردد، راه رفتن با کفش پاشنه بلند و برخورد اجسام نمیتواند آسیبی به آن بزند.

9- پارکت لمینت ایرانی امپریال (parquet Imperial)

برند پارکت لمینت امپریال ایرانی و تحت لیسانس آلمان است که دارای مقاومت سایشی AC4 میباشد. ایم لمینت در برابر صدمات سطحی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. دانسیته و مغزی این لمینت HDF است. نکته مهم و مزیتی که این محصولات دارند، کلیک های پارافین خورده هستند که باعث می شوند آب و رطوبت نتواند به مغزی لمینت نفوذ کند. بنابراین عمر آنها افزایش می یابد. محصولات شرکت امپریال بسیار متنوع است و در 13 رنگ عرضه می شود.

10- پارکت لمینت امیران کلیک (parquet Amiranclick)

لمینت امیران کلیک دارای استاندارد تضمین کیفیت E1 است و مقاومت سایشی AC4 دارد. همچنین از لایه اورلی تشکیل شده است. مهمترین خصوصیت این برند تنوع در طرح و رنگ است که باعث شده هر مشتری با هر سلیقه‌ای آن را انتخاب کند. نوع کلیک های این پارکت لمینت ایرانی از نوع Valiange است و عملیات نصب را تسریع می بخشد. مقاومت این لمینت در برابر آفتاب بسیار بالا بوده و به راحتی دچار تغییر رنگ نخواهد شد. به دلیل کلیک های باکیفیت پس از نصب درزی بازی نخواهید دید و همین امر سبب شده تا عمری بین 25 تا 30 سال داشته باشند.

11- پارکت لمینت ایرانی آلتون (parquet Alton)

یکی از بهترین پارکت لمینت های ایرانی آلتون است زیرا ظاهری بسیار زیبا داشته و باکیفیت است. تحمل فشار بالایی دارد و مغزی آن بسیار متراکم است. محصولات آلتون لایه سایشی AC4 را دارند و در فضاهای مسکونی و تجاری که تردد زیاد است، مناسب میباشد. لمینت آلتون به دلیل روکش شیاردار از نوع تطبیقی ظاهری زیبا و دلفریب دارد.

قیمت بهترین برند پارکت لمینت ایرانی

همانطور که بارها در مقاله های مختلف اشاره کردیم، قیمت پارکت لمینت ایرانی و خارجی براساس نوع برند، کیفیت و مواد اولیه استفاده شده متفاوت است. طبیعتا هرچقدر پارکت لمینت از کیفیت بیشتری برخوردار باشد هزینه بیشتری باید پرداخت کرد.

بهترین پارکت موجود در بازار ایران
قیمت خرید بهترین پارکت موجود در بازار ایران

برندهای مختلف با توجه به کیفیت و آزمایشات مختلف در سال های متمادی قیمت محصول خود را مشخص می کنند. بنابراین انتخاب پارکت لمینت های آلمانی، چینی و ایرانی بستگی به سلیقه و انتظارات شما دارد. در نهایت باید محصولی را انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت مناسب هزینه متعارفی برای شما داشته باشد.

بهترین پارکت ایرانی برای خانه

بهترین پارکت ها برای خانه در رنگ ها و ابعاد مختلف موجود هستند و کافی است با شماره های شرکت تماس بگیرید تا بهترین مشاوره خرید اینترنتی پارکت لمینت را داشته باشید.

در نتیجه

در این مقاله انواع برندهای پارکت لمینت ایرانی را بررسی کردیم و ویژگی های هر یک را نام بردیم. حالا نوبت شماست که با توجه به نیازتان یکی از برندها را انتخاب کنید. در نهایت باید گفت انواع مختلف برندها تفاوت های بارزی با هم ندارند اما با توجه به شرایط مختلف انتخاب های متفاوتی میتوان داشت.

اگر قصد خرید پارکت لمینت ایرانی یا خارجی دارید، بهتر است با تیم پشتیبانی آرکسان با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۵۱۴۴ در تماس باشید.

نظرات کاربران

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با