جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

دکوراسیون سرویس بهداشتی

شاید در گذشته تمرکز طراحی دکوراسیون داخلی منازل بیشتر بر روی بخش‌هایی چون اتاق نشیمن یا اتاق خواب‌ها بود اما امروز افراد نیاز به داشتن دکوراسیونی زیبا و کاربردی را در تمام بخش‌های منزل خود به خوبی احساس کرده‌اند. سرویس بهداشتی یکی از بخش‌هایی است که باید طراحی دکوراسیون مناسبی داشته باشد. برخلاف دیگر قسمت‌های خانه طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی چندان پرهزینه نیست. مهم‌ترین قسمت طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی، در نظر گرفتن یک تهویه مناسب برای سرویس بهداشتی است چراکه زیبایی این بخش از خانه باید در عین رعایت بهداشت و پاکیزگی باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار در دیزاین سرویس بهداشتی، انتخاب درست کاشی و سرامیک‌ها است. کاشی‌ها نه تنها در زیبایی بلکه در تمیزی و نظافت سرویس بهداشتی شما نقش دارند. استفاده از شلف و قفسه یا یک کمد دیواری برای قرار دادن وسیله‌های شخصی هر یک از اعضای خانواده نیز از شلوغ شدن فضای سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند. اگر می‌خواهید فضای سرویس بهداشتیتان منحصربه‌فردتر به نظر برسد می‌توانید از اکسسوری‌ها و وسایل تزئینی مناسب استفاده کنید. انتخاب روشویی مناسب یکی از بخش‌های مهم طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی به شمار می‌رود. روشویی‌های کابینت دار و روشویی‌های سنگی به همراه آینه‌های دایره‌ای شکل و زیبا این روزها طرفدارهای زیادی پیدا کرده‌اند. 

اکسسوری های مناسب سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و چیدمان این فضا اصلا کار سختی نیست چراکه با کمی هوشمندی می‌توانید حتی با وسایل تزئینی ارزان قیمت نیز فضای سرویس بهداشتی خود را منحصربه‌فردتر کنید. آینه یکی از اکسسوری‌های زیبا و ضروری در سرویس بهداشتی است. آینه با قاب ساده جلوه خاصی به این فضا می‌دهد. همچنین می‌توانید با گیاهان سبز طبیعی سرویس بهداشتی خود را دیزاین کنید. گیاهانی که می‌توانند در این فضا و با این میزان نور دوام بیاورند را انتخاب کنید. دست خشک کن های اتومات یا حوله خشک کن‌ها می‌توانند در فضای سرویس بهداشتی تعبیه شوند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی جدید

کوچک‌تر شدن خانه‌های آپارتمانی، باعث شده تا طراحی های سرویس بهداشتی دست و دلباز نباشیم و این فضاها را هم کوچک اجرا کنیم . به همین خاطر طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی جدید در حال حرکت به سمتی است که از حداکثر فضای در دسترس استفاده بهینه‌تری داشته باشیم. جدیدا در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی‌ها شاهد دیوارهایی از جنس سنگ یا کاشی‌های لوکس هستیم. سعی می‌شود سنگ روشویی نیز از جنس سنگ یا کاشی دیوارهای سرویس بهداشتی انتخاب شود. در طراحی دکوراسیون  جدید برای سرویس های بهداشتی استفاده از کاغذ دیواری نیز پرطرفدار شده است. با توجه به اینکه سرویس بهداشتی باید هر روز نظافت شود، انتخاب نوع و جنس کاغذ دیواری ها و حتی کفپوش های ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است. 

استفاده از پارکت لمینت در طراحی های مدرن، نقش زیبایی به محیط داده و گرمی بخش خانه یاآپارتمان می شود. 

rfyh
xx

دکوراسیون سرویس بهداشتی ایرانی

همیشه نباید سبک دکوراسیون خانه‌هایمان برگرفته از سبک‌های اروپایی باشد! گاهی تنها با کمک گرفتن از چند ایده می‌توان بخش‌های مختلف خانه مانند سرویس بهداشتی ایرانی را مطابق با سبک و علایق خودمان دیزاین کنیم. مهم‌ترین المان در یک سرویس بهداشتی ایرانی، کاشی‌ها هستند. تنوع در کاشی و سرامیک به اندازه‌ای زیاد است که انتخاب های زیادی برای آن خواهید داشت. کاشی‌های طرح دار سنتی، کاشی‌های گلدار یا کاشی‌هایی به رنگ آبی فیروزه‌ای خبر از طراحی دکوراسیون یک سرویس بهداشتی ایرانی می‌دهند. 

ww
Modern bathroom interior
Clean and white bathroom with amenities

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

در سرویس بهداشتی های مدرن خبری از شلوغی و بی نظمی نیست. در این سرویس ها همه چیز درست در جای خود قرار گرفته است. رنگ‌ های خنثی چون سفید یا خاکستری بهترین رنگ‌های انتخابی برای یک سرویس بهداشتی مدرن هستند. همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، ترکیب خاکستری تیره و روشن برای سرامیک‌های سرویس بهداشتی نمای زیبایی به آن داده است. سفید از دیگر رنگ‌های پرطرفدار در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن است. اما در صورت انتخاب رنگ سفید باید نسبت به نظافت هر روز سرویس جدی‌تر باشید چراکه رنگ سفید کثیفی و آلودگی را زودتر از سایر رنگ‌ها به نمایش می‌گذارد و این موضوع اصلا خوشایند نخواهد بود. 

Interior of a hotel bathroom
3D rendering,Clean modern residential bathroom and toilet de

دکوراسیون سرویس بهداشتی لاکچری

تفاوت میان یک سرویس بهداشتی لاکچری با سرویس بهداشتی معمولی را متریال به کار گرفته شده در هر دو مشخص می‌کند. برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی های لوکس و لاکچری از سنگ‌های گران قیمت‌تری برای دیوارها یا روشویی استفاده می‌شود. طبیعتا یک سنگ گران قیمت ظاهر شیک‌تری نیز داشته و موجب لاکچری‌تر شدن فضای سرویس بهداشتی می‌شود. انتخاب سنگ یا کاشی‌هایی با رنگ‌های تیره تر نیز در لاکچری تر به نظر رسیدن دکوراسیون این بخش از خانه کمک می‌کند. البته توجه داشته باشید که رنگ تیره ممکن است موجب کوچک‌تر به نظر رسیدن فضای سرویس بهداشتی شود. بنابراین طراحان دکوراسیون داخلی عمومل برای سرویس‌های کوچک ترجیح می‌دهند از رنگ‌های روشن تر استفاده کنند. 

Luxury Bathroom Interior With Shower, Toilet, Mirror And Yel
Elegant classic bathroom
Large bathroom at the hotel

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید در هیچ یک از سرویس بهداشتی های کوچک از رنگ های تیره استفاده نشده است. اگر فضا کوچک است و تمایل به استفاده از توالت فرنگی دارید، باید توالت فرنگی با ابعاد و اندازه کوچک خریداری کنید. همچنین استفاده از قفسه و شلف‌های دیواری نیز می‌تواند در استفاده حداکثری از فضای موجود تاثیرگذار باشد. بهتر است از کابینت یا کمدهایی که بر روی زمین قرار می‌گیرند در سرویس بهداشتی‌های کوچک استفاده نکنید. 

Small ensuite bathroom with tiling laid in a brick pattern
Bright Bathroom
Modern Bathroom with Shower
3D rendering, modern design clean and tidy toilet with toile

دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام

ایده‌های زیادی برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی هایی وجود دارد که حمام و دستشویی در یک فضای اشتراکی با یکدیگر قرار گرفته‌اند. برای جداسازی فضای حمام از دستشویی در این سرویس‌ها می‌توان از پرده‌های پارچه ای کمک گرفت که البته این سبک از جداسازی در حال حاضر دیگر چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرد. در سرویس بهداشتی‌های مدرن که حمام و دستشویی در یک فضا قرار گرفته‌اند، با شیشه سکوریت که می‌تواند مات یا شفاف باشد حریم حمام از توالت جدا می‌شود. حمام های شیشه ای شیک و کاربردی هستند. 

Small bathroom in gray tones
bath
Luxury bathroom design

سوالات متداول در رابطه با دکوراسیون توالت

رنگ مناسب برای توالت های کوچک رنگ های روشن می باشند.

سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم