مبلمان دفتر کار

یکی از نیازهای اساسی که در بی نقص به نظر رسیدن طراحی دکوراسیون یک محیط اداری-تجاری حس می‌شود، انتخاب درست مبلمان دفتر کار است. مبلمان یک محیط اداری علاوه بر اینکه باید کاربردی بوده و متناسب با ارگونومی بدن طراحی شده باشند، لازم است هماهنگی لازم را با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی این محیط اداری نیز داشته باشند. خرید تجهیزات باید متناسب با کاربری آن‌ها صورت بگیرد. 

گروه آرکسان اینجاست تا به شما در انتخاب صحیح مبلمان و دیگر تجهیزات دفتر کار و دکوراسیون اداری کمک کند. برای چیدمان یک دفتر کار بسته به ماهیت آن مجموعه به صندلی اداری، صندلی مدیریتی، میز کار، میز کنفرانس، صندلی یا مبلمان انتظار و میز منشی نیاز خواهید داشت. 

انواع مبلمان دفتر کار

این روزها در کمتر محیط اداری مشاهده می‌کنید که در اتاق مدیریت یا سالن انتظار از صندلی‌های اداری استفاده شود. مبلمان اداری به نوعی جای صندلی‌ها را گرفته‌اند چراکه هم ظاهر شیک‌تری به محیط کار می‌دهند و هم استفاده از آن‌ها راحتی بیشتری را برای ارباب رجوعان رقم می‌زند. انواع مبلمان دفتر کار می‌توانند یکی از موارد زیر باشند:

  1. مبلمان دفتر کار مدرن
  2. مبلمان اداری استیل
  3. مبلمان اداری راحتی
  4. مبلمان دفتر کار کلاسیک

مناسب‌ترین سبک مبلمان ادرای را باید متناسب با هویت سازمانی خود انتخاب کنید. برای مثال اگر وارد یک سازمان دولتی شوید احتمالا مبلمان مدرن یا استیل را خواهید دید در صورتی که در یک شرکت خصوصی می‌توان به سراغ سبک راحتی رفت. بنابراین همه چیز به امور کار و طیف مراجعین و میهمان‌های شما بستگی دارد.

نقش کفپوش در مبلمان ادرای دفتر کار

کفپوش ها نقش به سزایی در زیبایی دکوراسیون دارند. مدیران با توجه به محیط اداری و میزان رفت و آمد، می تواند از انواع سرامیک ها برای فضاهای رسمی تر و پارکت لمینت برای فضاهای صمیمی تر استفاده کنند.

مبلمان دفتر کار مدرن

مبلمان مدرن یکی از رایج‌ترین سبک‌های مبلمان در دفاتر اداری هستند چراکه قابلیت هماهنگی با دکوراسیون محیط‌های اداری را دارند. تنوع مبلمان مدرن اداری در بازار زیاد است و در این خصوص مشکلی نخواهید داشت. می‌توانید متناسب با سبک دکوراسیون اداری و تجاری دفتر کار انتخاب ایده آلی داشته باشید.

مبلمان دفتر اداری استیل

ترکیب مبلمان استیل با پارچه‌ای از جنس چرم یک انتخاب بسیار مناسب برای یک محیط اداری علی‌الخصوص اتاق‌های جلسه یا مصاحبه‌های کاری است. حضور این المان در دفتر کار به مراجع احساس پراهمیت بودن و مهم بودن آن جلسه و کار را القا می‌کند. معمولا رنگ مبلمان استیل با ترکیب چرم مشکی نمای منحصربه‌فردی به اتاق کار می‌دهد.

مبلمان دفتر کار دوستانه و راحتی

یک فضای کار دوستانه دارید و یا ایجاد احساس صمیمیت برایتان در اولویت است؟ پس با استفاده از مبلمان راحتی کمی از رسمیت و جدیت محیط بکاهید. اگر کارکنان شما ساعت زیادی را در دفتر کار مشغول به کار هستند، بیش از هر چیزی به یک دست مبلمان راحتی نیاز دارند که در ساعت‌های استراحت از آن‌ها استفاده کنند. خرید مبل راحتی برای دفتر کار فضای دلنشین و راحت‌تری را برای کارکنان و مراجعه کنندگان ایجاد می‌کند.

مبلمان دفتر کار کلاسیک

اگر تمایلی به استفاده از مبلمان مدرن در محیط کاری خود نداشته باشید، حتما انتخابتان مبل‌های کلاسیک خواهند بود. آیا از مبلمان کلاسیک فقط باید در محیط‌هایی با دکوراسیون کلاسیک استفاده کرد؟ خیر؛ اگر طرح و مدل مبل کلاسیک را به درستی انتخاب کنید اتفاقا می‌توانید آن‌ها را با دکوراسیون مدرن دفتر کار خود ترکیب کرده و فضایی ایده آل به وجود آورید. مهم‌ترین موضوعی که حین خرید مبلمان کلاسیک باید به آن توجه داشته باشید، راحتی در استفاده از آن‌ها است.

سوالات متداول مبلمان دفتر کار

انواع مختلفی برای مبلمان دفتر کار وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

  • دوستانه و راحتی
  • کلاسیک
  • استیل
  • مدرن

قیمت طراحی مبلمان دفتر کار بسته به متراژ، نوع تم مبلمان،متریال به کار برده شده و… بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۵۱۴۴ تماس بگیرید.