میز اداری

یکی از ملزومات هر اداره‌ای میز اداری است. هر کارمندی به‌طور معمول 8 ساعت از طول روز را پشت میز صرف می‌کند و همین امر به خوبی اهمیت میز اداری را نشان می‌دهد. شاید در ابتدا انتخاب یک میز اداری مناسب چندان مهم به نظر نرسد، اما توجه داشته باشید که میز اداری شرکتی مناسب و باکیفیت تاثیر بسیار زیادی در سلامت جسمی شما خواهد داشت. استفاده از میز اداری نامناسب منجر به آسیب‌های جدی به کمر، گردن و حتی زانوهای شما می‌شود. از آنجایی که به‌طور معمول میزهای اداری برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تا سال‌ها تعویض نمی‌شوند، بهتر است در انتخاب و خرید میز اداری توجه کافی به خرج دهید و بهترین نوع میز اداری را بخرید تا برای سالیان طولانی از دکوراسیون اداری آن استفاده کنید.

میز مدیریت

میز مدیریت اداری

مدیریت بخش اصلی هر شرکت، اداره و کسب‌وکاری است. دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و میز مدیریت باید ویژگی‌های خاصی در مقایسه با میز سایر قسمت‌ها داشته باشد. میز مدیریت در انواع مدل‌های مختلف و به صورت مدرن، کلاسیک و سلطنتی تولید می‌شود و هرکدام از این نوع میزها دارای ویژگی‌های خاصی هستند. 

این نوع از میزهای اداری باید دوام و زیبایی خاصی داشته و استانداردهای لازم برای یک میز مناسب را دارا باشند. با انتخاب یک میز اداری درست، جایگاه هرکدام از کارمندان به مشتریان نشان داده شده و به صورت واضح و حتی بدون گفتن جمله‌ای، وظایف فردی که پشت میز نشسته را به مراجعه‌کنندگان نشان می‌دهید.

میز کارمندی

میز اداری کوچک
میز اداری شرکتی

میز کارمندی یکی از میزهای مهم برای محیط‌های اداری است و جزو لوازم ضروری این محیط‌ها به حساب می‌آید. میزهای کارمندی موجب شکل‌گیری هرچه بهتر دکوراسیون داخلی اداره و شرکت شده و در تسهیل فعالیت‌های پرسنل نقش مهمی ایفا می‌کند.  هرچقدر میزهای کارمندی در شکل‌دهی یک محیط مناسب کارآمدتر باشند، دکوراسیون شرکت زیباتر بوده و بهره‌وری پرسنل نیز افزایش پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید که کارایی و عملکرد یک شرکت به کارایی کارمندان آن شرکت بستگی دارد؛ از همین رو انتخاب میز اداری کارمندی مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

میز کنفرانس

میز کنفرانس بزرگ
میز کنفرانس اداری

یکی دیگر از میزهای اداری مهم و کاربردی در ادارات ، میز کنفرانس است. میز کنفرانس جایی است که تصمیمات مهم شرکت و اداره در پشت آن گرفته می‌شود و از این نظر، اهمیت بسیار زیادی دارد. این نوع از میزهای اداری در انواع و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند و شما می‌توانید براساس نیاز خود، یکی از این میزها را خریداری کنید.

میز پیشخوان

داشتن میز پیشخوان و یا میز کانتر در محیط‌های اداری و شرکت‌ها از ضروریات است.

این میز فضایی مناسب برای اطلاعات کاغذی مانند بروشور، کاتالوگ، جزوه، سی‌دی، دی‌وی‌دی و غیره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

میز پیشخوان یا میز پذیرش در شرکت‌های بزرگ و کوچک، مطب‌ها، دفاتر و ادارات، کلینیک‌ها، آرایشگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

میز منشی

یکی دیگر از میزهای بسیار مهم و کاربردی در ادارات و شرکت‌ها، میز منشی است.

این نوع از میزهای اداری نیز در اندازه، طرح و مدل‌های مختلف تولید شده و در بازار به فروش می‌رسند. میز منشی یکی از اولین میزهایی است که در محیط اداری به چشم افراد می‌خورد و از این رو، باید دارای طراحی مناسب و زیبایی باشد.

 

 

 

میز پذیرایی

میزهای پذیرایی اداری یا میز جلو مبلی یکی از میزهای بسیار پرکاربرد در ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، مجتمع‌ها و غیره است.

این میز برای پذیرایی از افرادی که به عنوان مهمان یا مراجعه‌کننده به شرکت شما می‌آیند، کاربرد داشته و علاوه بر کارایی، زیبایی و نمای بسیار خوبی به محیط کار شما داده و تاثیر زیادی در دکوراسیون اداره شما خواهد داشت.

 

 

 

میز کارگروهی

میز کارگروهی یکی از انواع میز اداری است که بیشتر توسط کسب‌وکارهای کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از میزهای اداری برای افرادی که قصد دارند در یک محیط کوچک اقدام به راه‌اندازی کسب‌وکار کنند، بسیار مناسب است.

با استفاده از میزهای کارگروهی می‌توانید تعداد افراد زیادی را در محیط‌های کوچک جا داده و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید. میزهای کارگروهی به نحوی طراحی شده‌اند که حداقل دو نفر می‌توانند پشت آن بنشینند و مشغول به کار شوند.

 

 

میز اداری تاشو

بعضی از ادارات یا شرکت‌ها با فضای کم اداری مواجه هستند؛ از همین رو برای این ادارات، استفاده از تجهیزات ساده و وسایلی که جای کمتری را اشغال کنند، در اولویت قرار دارد. این میز برای محیط‌های کاری با فضای کوچک بسیار مناسب است و این امکان را به شما می‌دهد تا میز اداری خود را در جایی کوچک جا داده و در صورت نیاز آن‌ را جمع کنید.

 

 

 

میز ایستاده اداری

یکی دیگر از میزهای اداری، میز ایستاده اداری است. این نوع از میزها، محصولی جدید هستند و برای مبارزه با بیماری‌های خاموشی ساخته شده‌اند که بر اثر نشستن مداوم پشت میز رخ می‌دهند.

 ارتفاع در این نوع میز به حدی است که برای استفاده از آن، نیازی به نشستن نخواهید داشت و می‌توانید برای مدتی بدون نشستن به کار مشغول شوید تا هم از بی‌تحرکی رها شده و هم کار خود را انجام دهید.