اکسسوری اداری

اکسسوری اداری به مجموعه‌ای از لوازم و وسایلی گفته می‌شود که برای زیبایی و تزئین محیط مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع خرید اکسسوری‌ هماهنگ با سایر اشیا و وسایل موجود در محیط، زیبایی آن‌ها را چندین برابر کرده و جلوه‌ای خاص به آن‌ها می‌بخشند. هرگونه به‌هم‌ریختگی یا آشفتگی محیطی بر نحوه کار افراد تاثیرگذار بوده و بازدهی آن‌ها را کاهش می‌دهد. دکوراسیون اداری و شرکت‌ها یکی از عوامل بسیار مهمی هستند که علاوه بر زیبا و جذاب‌تر کردن محیط، در نحوه کارکرد و بازده افراد تاثیر مستقیم می‌گذارند. اکسسوری‌ میز اداری مجموعه‌ای از لوازم و تجهیزاتی هستند که برای زیبایی محیط و نیز برای افزایش و بهبود عملکرد افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تاثیر خرید اکسسوری میز کار

استفاده از مجموعه اکسسوری میز اداری منجر به نظم بیشتر محیط شده و حس‌وحال خوبی را برای کارمندان و مدیران مجموعه به ارمغان می‌آورد. از آنجایی که این محیط‌ها برای کار در ساعات طولانی در نظر گرفته شده‌اند، این امکان وجود دارد که هر لحظه در معرض شلوغی و آشفتگی قرار بگیرند. این آشفتگی و شلوغی علاوه بر ظاهر نامناسب، موجب خستگی ذهنی افراد و کارمندان شده و بازده کاری آن‌ها را به شدت کم می‌کند. اکسسوری‌های اداری به نحوی تکمیل‌کننده و جذاب‌کننده دکوراسیون اداری شما هستند. استفاده از این اکسسوری‌ها با توجه به جزئیات و سایر عناصر محیطی، منجر به جذاب‌تر شدن محیط کاری شما خواهد شد. بهتر است با انواع اکسسوری‌های اداری آشنا شده و سپس با توجه به نوع دکوراسیون شرکت و یا اداره خود، از این اکسسوری‌ها برای بهتر شدن محیط کاری استفاده کنید.

برد شیشه‌ای

برد شیشه ای با پس زمینه سفید
برد شیشه ای رنگی

یکی از اکسسوری‌های اداری که به طور معمول برای کسب‌وکارهایی با دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد، برد شیشه‌ای است. گلس برد یا برد شیشه‌ای یکی از لوازم اداری است که به‌رغم داشتن ظاهری ساده، کاربرد زیادی داشته و تاثیر بسزایی در دکوراسیون اداری شما خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین کاربردهای گلس برد، نظم‌دهی به برنامه‌ها و تنظیم استراتژی‌های کسب‌وکار است. سطح صاف و براق این بردها و سطح غیرقابل نفوذ، باعث راحتی در تمیزی و پاک شدن لکه‌ها شده و به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بر روی آن اطلاعات و یادداشت‌های موردنظر خود را نوشته و در صورت نیاز به راحتی آن‌ها را پاک کنید. 

این گلس بردها در طیف رنگی گسترده‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون محیط کار، رنگ گلس برد موردنظر خود را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید از گلس برد برای به وجود آوردن فضای حرفه‌ای در محیط کار، حک کردن لوگو و یا برند شرکت بر روی آن، نگه داشتن برگه‌های روزانه توسط مگنت، نوشتن برنامه روزانه و یا هفتگی بر روی آن و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید.

استفاده از پارکت لمینت جهت زیبایی

بسیاری از افراد نمی دانند کدام کفپوش برای فضای کاری  مناسب تر است. پوشش کف هزینه زیادی دارد. به همین دلیل باید در خرید دقت کنید. هر نوع متریالی که برای کف ساختمان در نظر میگیرید روی نمای ساختمان تاثیر دارد. هر نوع پوشش کف ساختمان خیلی در دید است و نقش بسیار مهمی در طراحی داخلی دارد. به طور کلی همه پوشش های کف ساختمان در واقع کفپوش به حساب می آیند.بسیاری از مدیران زیر میز کار خود را با فاصله کناری تقریبا نیم متری پارکت لمینت می کنند . 

نظم دهنده

به طور معممول سیستم‌ها و وسایل برقی زیادی در ادارات و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. باز بودن این سیم‌ها و پخش بودن آن‌ها بر روی زمین و یا روی میز، منجر به آشفتگی و بی‌نظمی در محیط کار می‌شود. نظم دهنده یکی دیگر از اکسسوری‌های اداری به حساب می‌آید که برای نظم‌دهی به سیم‌های سیستم‌ها و یا سایر سیم‌های موجود که بر روی زمین و یا روی میز به حالت درهم قرار گرفته‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مجسمه دکوراتیو

مجسمه تزئینی دکوراتیو
اکسسوری دکوراسیون داخلی اداری

مجسمه‌ها را می‌توان جزو اکسسوری‌هایی دسته‌بندی کرد که در بیشتر محیط‌های اداری و یا حتی منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با توجه به محیط اداری و یا محیط شرکت خود، از مجسمه‌هایی متناسب با دکوراسیون داخلی استفاده کرده و طراحی محیط اداری خود را جذاب‌تر و گیراتر کنید.

تابلوها

تابلوها را نیز می‌توان به عنوان یکی دیگر از اکسسوری‌های اداری به حساب آورد. بهتر است عکس تابلو را مناسب با نوع کسب‌وکار خود انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی، جلوه‌ای از کسب‌وکار شما را در معرض دید قرار دهد. شما می‌توانید لوگو و یا برند کسب‌وکار خود را بر روی تابلو حک کرده و آن را به دیوار نصب کنید و یا از تابلوهایی استفاده کنید که به خوبی نشان دهنده نوع کسب‌وکار شما هستند. 

بهتر است تابلوها را در جای مناسبی نصب کنید تا مراجعین نیز آن‌ها را رویت کرده و با محیط کسب‌وکار شما بیشتر آشنا شوند. استفاده از تابلوها در ادارات و شرکت‌ها، تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی شرکت شما داشته و همچنین بر روحیه و نحوه عملکرد کارمندان نیز موثر است.

تابلو تزئینی اداری

ظروف و اشیا تزئینی

اکسسوری میز اداری

شاید جالب باشد بدانید که برخی از ظروف و اشیا تزئینی، جزو اکسسوری‌های اداری به حساب می‌آیند. وسایلی مانند گلدان‌ها، جاشمعی، جاکارتی رومیزی، زیرسیگاری و برخی از وسایل دیگر همگی جزو وسایل و اشیا تزئینی و اکسسوری‌های اداری محسوب می‌شوند. همچنین با یک جاخوددکاری رومیزی ادرای می‌توانید نمای بسیار شیکی به میز کار خود بدهید.

علاوه بر تمامی نکاتی که مطرح شده ، استفاده از یک پارکت لمنیت مناسب و سازگار با محیط شما بسیار به زیباتر شدن اکسسوری اداری شما کمک میکند.

انتخاب اکسسوری اداری مناسب

اگر نمیدانید چه اکسسوری مناسب دفتر کار یا ادره شماست می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۵۱۴۴  تماس بگیرید