صندلی اداری

صندلی اداری یکی از وسایل بسیار مهم در ادارات و شرکت‌ها است. علاوه بر تاثیری که این وسیله بر سلامت جسمی کارکنان می‌گذارد، میزان کارایی آن‌ها را نیز بهبود می‌بخشد. استفاده از صندلی اداری نامناسب، آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیری به سلامت جسمی کارمندان و افرادی وارد می‌کند که بر روی صندلی می‌نشینند. بسیاری از کارمندان، مدت زمان زیادی در طول روز را در دفاتر اداری و بر روی صندلی اداری می‌نشینند؛ از این جهت انتخاب صندلی اداری مناسب و دکوراسیون اداری مناسب ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نوع صندلی که بر روی آن می‌نشینید، بر روی سلامتی و سطح بهره‌وری شما تاثیرگذار است. صندلی‌های اداری در انواع مد‌ل‌های متنوع تولید و عرضه می‌شوند.

انتخاب بهترین صندلی اداری

صندلی اداری طبی
صندلی اداری مدرن

پیش از خرید صندلی اداری لازم است با انواع آن آشنا باشید. انواع متنوع و متعددی از صندلی‌های اداری وجود دارند و همین امر، انتخاب صندلی مناسب را برای مخاطب با مشکل مواجه می‌کند. آگاهی از نکات مهم در انتخاب صندلی اداری مناسب و رعایت کردن این نکات در هنگام خرید، تجربه‌ای خوشایند از خرید صندلی اداری را برای شما رقم زده و انتخابی مناسب را برای شما به همراه خواهد داشت.

صندلی‌های دفتر اپراتور

صندلی چرخدار اداری
میز و صندلی اداری
صندلی های دفتر اپراتور

صندلی‌های اپراتور یکی از انواع صندلی‌های اداری هستند. این نوع از صندلی‌ها را در دسته صندلی‌های اداری معمولی تقسیم‌بندی می‌کنند. به طور معمول این نوع صندلی‌ها برای افزایش راحتی، دارای یک بخش پشتی بزرگ هستند و ویژگی‌هایی مانند تنظیم ارتفاع صندلی، شیب عقب و عملکرد چرخشی صندلی نیز در آن‌ها وجود دارد.

صندلی‌هایی با پوزیشن نشسته ایستاده

صندلی نشسته ایستاده

این نوع از صندلی‌های اداری برای افرادی که زیاد حرکت می‌کنند، بسیار مناسب بوده و یک گذار ساده بین نشستن و ایستادن فراهم می‌کند. این نوع از صندلی‌ها در هر دو سطح کوتاه و بلند موجود بوده و دارای قابلیت‌های تنظیم ارتفاع صندلی، نوار استراحت پا و پشتی پشتیبان هستند.

صندلی طراحی

صندلی طراحی

یکی دیگر از انواع صندلی‌های اداری، صندلی طراحی است. این نوع صندلی برای افرادی که در ادارات کارهای طراحی و نقشه‌کشی را انجام می‌دهند، بسیار مناسب است. تنظیم ارتفاع صندلی، نوار استراحت پا و عملکرد صندلی چرخان از ویژگی‌های این نوع از صندلی‌ها به شمار می‌رود.

صندلی‌های اداری پارچه‌ای

صندلی اداری پارچه ای

صندلی‌های اداری در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از متریال‌های پرکاربرد برای تولید صندلی اداری، پارچه است. صندلی‌های اداری پارچه‌ای ساده، سرراست و نرم هستند و یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین صندلی‌های اداری محسوب می‌شوند. 

این نوع از صندلی‌های اداری در طیف متنوعی از رنگ‌ها ارائه شده و برای پوشش آن‌ها، معمولا از بالشتک‌های فومی استفاده می‌شود.

صندلی زانو

صندلی زانو

یکی دیگر از انواع صندلی‌های اداری، صندلی زانو است که برای کاهش فشار وارد شده بر زانو و قسمت تحتانی بدن، مفید عمل می‌کند. استفاده از این صندلی باعث بهبود وضعیت بدن و فعال نگه‌داشتن مفاصل و عضلات در هنگام نشستن خواهد شد. قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، قابلیت تنظیم زاویه، بخش صندلی خالی و مکانیسم شیب از جمله قابلیت‌های این دستگاه به شمار می‌آیند.

صندلی‌های اداری توری یا مش

صندلی توری اداری

صندلی‌های اداری توری یا مش، از روکش‌های توری یا مش ساخته می‌شوند و به دلیل داشتن حفره‌های متعدد، باعث جریان یافتن بهتر هوا در ناحیه پشتی و نشیمنگاه صندلی شده و از تعریق بدن جلوگیری می‌کنند. این نوع از صندلی‌های اداری معمولا به صورت ارگونومیک تهیه شده و باعث راحتی بدن در هنگام نشستن بر روی آن می‌شوند.

صندلی‌های اداری چرمی

صندلی اداری چرمی

یکی دیگر از انواع رایج صندلی‌های اداری، صندلی‌های اداری چرمی هستند. این نوع از صندلی‌ها با روکش چرم، دارای نشیمنگاهی نرم و راحت بوده و احساس خوشایندی از نشستن را به وجود می‌آورند. توجه داشته باشید که باید از این صندلی‌ها به درستی نگه‌داری کنید تا از طول عمر بالای این نوع از صندلی اداری لذت ببرید.