جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

دکوراسیون آشپزخانه

اگر اکنون در حال خواندن این مطلب هستید به احتمال زیاد به دنبال طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و شیک می‌گردید. به نظر شما مهم‌ترین بخش یک خانه کدام قسمت است!؟ آشپزخانه را می‌توان نبض خانه دانست. اگر حال آشپزخانه یک خانه خوب باشد، حال اهالی آن خانه نیز خوب است! شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان همراه شماست تا هرآنچه که به آن فکر می‌کنید را به تصویر بکشد.

آشپزخانه محلی است که کدبانوی خانه ساعات زیادی از روزش را در آنجا سپری می‌کند به همین خاطر چگونگی طراحی دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت دکوراسیون آشپزخانه

برای داشتن آشپزخانه‌ای شیک و مدرن بهتر است از یک تیم طراحی دکوراسیون کمک بگیرید. هر آشپزخانه‌ای می‌تواند تم منحصربه‌فرد خود را داشته باشد. شما می‌توانید وسیله‌های آشپزخانه را طبق سلیقه و علایق خود خریداری کنید. یک تیم طراحی دکوراسیون آشپزخانه در چیدمان بهتر وسیله‌ها به شما کمک خواهد کرد. زمانی که از طراحی دکوراسیون آشپزخانه جدید صحبت می‌کنیم در واقع از انتخاب صحیح کابینت آشپزخانه، اپن آشپزخانه، پرده آشپزخانه یا حتی لوستر آشپزخانه حرف می‌زنیم. تمام اجزای موجود در یک آشپزخانه باید با یکدیگر هماهنگ باشند. برای مثال در آشپزخانه‌ای که طراحی مدرن دارد بهتر است از کابینت‌های کلاسیک استفاده نشود.

دکوراسیون جزء به جزء آشپزخانه

 اگر اصول طراحی دکوراسیون را ندانید احتمالا این کار برایتان سخت خواهد شد. با آرکسان آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن طراحی و چیدمان کنید. ما در کنار شما هستیم تا برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه جدید شما را همراهی کنیم.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک 

یکی از مهم‌ترین نکات حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ها، متراژ آن است. همان‌طور که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بزرگ دستمان بازتر خواهد بود، برای چیدمان آشپزخانه های کوچک محدودیت‌هایی خواهیم داشت.

 برای مثال تعداد کابینت‌ها در آشپزخانه‌های کوچک کمتر است. انتخاب رنگ هایی که قرار است از آن‌ها در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک استفاده کنید ‌اهمیت بسیار بالایی دارد.

در یک آشپزخانه کوچک به هیچ عنوان نباید از رنگ‌های تیره استفاده کرد چراکه موجب کوچک‌تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه می‌شوند. رنگ‌ های روشن چون سفید، طوسی، نقره ای، طلایی و… مناسب‌ترین رنگ ها برای فضای آشپزخانه هستند. آشپزخانه هایی که نور طبیعی در آن ها جریان دارد نسبت به دیگر آشپزخانه ها امتیاز ویژه تری دارند.

 این نور نه تنها به زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه کمک می کند بلکه کمک میکند نور محیط برای انجام آشپزی نیز بیشتر شود. تابش نور طبیعی در دل آشپزخانه، جریانی از انرژی است که طراحی دکوراسیون آن آشپزخانه را منحصربه‌فردتر می‌کند.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

در میان انواع سبک های طراحی دکوراسیون، سبک مدرن طرفداران زیادی دارد. در آشپزخانه ای که به سبک مدرن طراحی شده است همه چیز در عین سادگی زیباست و خبری از پیچیدگی نیست. لوازم و اکسسوری هایی که در یک آشپزخانه کوچک استفاده می‌شوند بدون جزئیات زیاد، زرق و برق و شلوغی هستند.

 یکی از مهم ترین دلایل پرطرفدار بودن سبک مدرن در طراحی دکوراسیون، کاربردی بودن این دکوراسیون است.

احتمالا بارها و بارها آشپزخانه های مدرن را دیده‌اید. مشخص‌ترین مولفه‌ای که در آشپزخانه های مدرن وجود دارد این است که فضای آشپزخانه از نشیمن یا پذیرایی با در یا دیوار جدا نشده است. کابینت‌های ممبران مدرن و هایگلاس بهترین کابینت‌ها برای طراحی آشپزخانه های مدرن هستند.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

کابینت‌های چوبی ممبران از اصلی ترین مولفه های یک آشپزخانه کلاسیک به شمار می‌روند. حکاکی بر روی کابینت ها، ستون های منبت کاری شده و بطور کلی استفاده از جزئیات زیاد همگی از ویژگی های طراحی دکوراسیون کلاسیک یک آشپزخانه هستند.

 یک دکوراسیون کلاسیک را می توان نقطه مقابل طراحی دکوراسیون مدرن در نظر گرفت.

هرچه در دکوراسیون های مدرن همه چیز ساده و خلوت است، در طراحی دکوراسیون کلاسیک شلوغی بیشتر نمایان میشود. 

اگر شلوغی و جزئیات زیاد را نمی‌پسندید بهتر است سبک های دیگری را برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود انتخاب کنید. اما اگر طرفدار سبک کلاسیک و استفاده از جزئیات زیاد در طراحی هستید بهتر است از یک تیم حرفه ای و کاربلد کمک بگیرید.

پارکت های چوبی به این مدل کابینت ها نمای بهتری می دهد برای خرید پارکت لمینت از آرکسان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

هنوز هم شمار زیادی از افراد وجود دارند که به آشپزخانه هایی با المان های ایرانی و سنتی علاقه نشان می‌دهند. چوب مهم ترین عنصری است که حال و هوای سنتی را به آشپزخانه های ایرانی می‌دهد. 

از همین رو اگر یک آشپزخانه سنتی می‌خواهید می‌توانید از کابینت‌های تمام چوب و میز و صندلی های چوبی استفاده کنید. از دیگر المان‌های یک آشپزخانه سنتی کاشی های رنگی آن است.

اگرچه در آشپزخانه های مدرن رنگ های خنثی طرفدار بیشتری دارد اما در دکوراسیون آشپزخانه سنتی می‌توان با رنگ های شاد و روشن بازی کرد و هارمونی دلنشینی را ایجاد کرد. 

حین خرید وسایل برای این آشپزخانه ها می‌توانید ظروف مسی یا چینی هایی با گل های قرمز را انتخاب کنید.

چگونه جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه را در قلب خانه خود طراحی کنیم؟

اغراق نیست اگر بگوییم آشپزخانه قلب یک خانه است. سبک‌های طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار متنوع هستند. شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان همراه شماست تا جدیدترین سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه را انتخاب کنید.

آیا طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک نیز ممکن است؟

اگرچه در آشپزخانه‌های کوچک دستمان در طراحی کمی بسته است اما این بدین معنی نیست که نمی‌توانیم متناسب با متراژ و فضای در اختیار، طراحی قابل قبولی داشته باشیم. در صورت تخصص و تجربه بالای تیم طراحی دکوراسیون، می‌توان از حداقل فضای در دسترس با رعایت قواعد و قوانین طراحی دکوراسیون، بهترین استفاده را داشت

آیا سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید حتما متناسب با دیگر بخش‌های منزل باشد؟

اگر آشپزخانه شما فضایی کاملا جدا از دیگر قسمت‌های منزل مانند پذیرایی دارد، سبک طراحی دکوراسیون آن بنا به سلیقه شما می‌تواند مستقل از سایز بخش‌ها باشد. اما چنانچه مرز میان آشپزخانه و پذیرایی تنها با یک کابینت جزیره مشخص شده است، بهتر است سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه متناسب با بخش‌هایی باشد که به آشپزخانه دید دارند.

آیا می‌توان به طراحی آشپزخانه جزئیات زیادی افزود یا دکوراسیون آشپزخانه ساده بهتر است؟

طراحی دکوراسیون آشپزخانه امری سلیقه‌ای بوده و به نظر شخصی شما بستگی دارد. اما با توجه به اینکه آشپزخانه محل آشپزی و انجام فعالیت‌های روزمره مانند پخت و پز و شستشو و… است، هرچه خلوت‌تر و ساده‌تر طراحی شده باشد، احساس راحتی بیشتری در آن خواهید داشت.

  • سوالی دارید؟ ما در واتساپ آنلاین هستیم