جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

کف سازی محوطه باغ

کف سازی باغ

یک باغ زیبا و چشمنواز همیشه مورد توجه است، اما چه پوششی برای کف فضای باز باید انتخاب نمود؟

به نظر می‌رسد گزینه‌های زیادی وجود دارد. ما امروز فهرستی از مدل های محبوب و پرکاربرد کف سازی محوطه باغ را در اختیار شما میگذاریم تا آگاهانه تصمیم بگیرید.

به دست آوردن ترکیب مناسب از پایداری، کاربرد و زیبایی می تواند مشکل باشد. با این حال، ما به خوبی می دانیم که این ایده های کفپوش باغ می توانند تا حد زیادی به شما الهام ببخشند.

1-کف چوبی

یک دکور کلاسیک و چوبی انتخاب بسیار خوبی به نظر می رسد که نگهداری آن نیز آسان است.

چوب به عنوان یکی از با ارزش ترین کفپوش ها از نظر زیبایی، دوام و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بالا، در مقایسه با دیگر کفپوش های استاندارد فضای باز، ظاهر بسیار غنی تری دارد.

این پوشش کف، میتواند ارتباط خوبی با محیط پیرامون خود بگیرد.

کف سازی چوبی محوطه باغ

2- سنگریزه ها

یکی از منحصر به فردترین گزینه ها در کف سازی باغ، ایده جالب ایجاد کف سازی باغ با سنگریزه است. سادگی و مقرون به صرفه بودن از ویژگی های این سبک کف سازی است.

استفاده از تخته های چوبی و سنگی برای قرار دادن میز، باربیکیو و ایجاد راه بر روی سنگریزه ها، فضای شما را بسیار زیبا و جذاب تر میکند. استفاده از سنگریزها به زیبایی در محوطه سازی با غ بسیار کمک میکند.

همچنین این پوشش با نفوذپذیری خوب خود، مانع آبگرفتگی محوطه شما نیز میشود.

3-سنگ فرش

سنگ فرش کاربرد زیادی در کف سازی دارد که خود انواع گوناگونی در نحوه چیدمان سنگ دارد.

  • سنگ فرش نمودن محوطهی باغ با چیدمان نامنظم، فضای شیک و مدرنی را در اختیار شما قرار میدهد.
  • در فضا های بزرگ، الگوی گرد و منحنی میتواند ظاهر زیبایی به محوطه شما ببخشد. این چینش از یک دایره کوچک اولیه شروع میشود و به صورت لایه به لایه با شعاع های بزرگ پیش میرود.
  • برای کسانی که قصد محوطه سازی به سبک سنتی را دارند، سبک سنگ فرش سبدی پیشنهاد میگردد، الگوی بافت سبدی با به کار بردن سنگ ها در رج های افقی و عمودی، جلوهای عمیق ایجاد میکند.

4-ساحل سفید

استفاده از سنگ ریزه های سفید ریز، یک ترکیب عالی برای شما به ارمغان میآورد.

استراحت و آفتاب گرفتن در محوطهای که کف آن پوشیده از سنگریزه های سفید و روشن است، حس آفتاب گرفتن در ساحل دریا را برای شما تداعی میکند.

کف سازی ساحل سفید

5-چمن و سنگ فرش

استفاده از سنگ در سرتاسر محوطه باغ ممکن است کمی برای ارتباط بر قرار کردن سخت به نظر رسد. از طرفی استفاده از چمن در کل محوطه، رفت و آمد در زمان باران و قرار دادن اجسام سنگین بر روی آن را دشوار میکند.

پس چرا از ترکیب هر دوی آن استفاده نکنیم؟

چیدمان سنگ هایی که در فاصله های معین، با چمن پوشیده شده است انتخاب هوشمندانهای است.

کف سازی باغ با چمن و سنگ

6-بتن

بتن صیقل داده شده، یک ترکیب عالی و خنثی است که در آب و هوای مرطوب بسیار پرکاربرد و محبوب است.

کف سازی با بتن

7-کاشی سفالی

اگر باغ شما با سبک محوطه سازی مدیترانه‌ای طراحی شده و یا دوست دارید محوطه خود را شبیه به این سبک کنید، کاشی‌های سفالی پیشنهاد ما به شما است.

زیبا، گرم و بسیار چشم نواز که ارتباط گیرایی با محیط پیرامون خود میتواند بر قرار کند.

کف سازی با کاشی

8-موزاییک سنگریزه

تنها ببینید این موزاییک سنگریزه چه چشم نواز و شیک است! مطمئن باشید زیر پا احساس فوق‌العاده‌ای دارد. ایده آل برای قسمت های نشیمن باغ.

کف سازی با سنگریزه

شما میتوانید کف سازی محوطه باغ خود را با هر کدام از مدل های معرفی شده بالا انجام دهید.

همچنین در صورتی که ملک شما از فضا های متعدد تفکیک شده، مثل حیاط پشت و جلو بهرمند است، میتوانید از چندین سبک کف سازی در محوطه های خود استفاده کنید که باعث تنوع هر چه بیشتر و زیبایی ملک شما میشود.

در نتیجه انتخاب نوع کف سازی به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد ، برای انتخاب کف سازی مناسب با توجه به شرایط خود از آرکسان مشاوره بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با