جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

خرید پارکت از کارخانه + بیش از 100 مدل مختلف

میدانیم که خرید هر جنسی به صورت مستقیم از کارخانه میتواند سودمند باشد. از نظر هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود زیرا بدون واسطه و خرید به صورت مستقیم انجام می‌شود. خرید پارکت از کارخانه میتوانید باکیفیت‌ترین و به‌صرفه‌ترین نوع تغییر دکوراسیون منزل باشد.

در سراسر کشور کارخانه‌های زیادی با برندها و کیفیت‌های مختلف در حال تولید انواع و اقسام پارکت‌های چوبی و پارکت لمینت هستند. باید بدانید که کدامیک از آنها عرضه مستقیم دارند و از همه مهمتر کیفیت اجناس آنها نسبت به هزینه مناسب است.

به دلیل خرید بدون واسطه فروشگاه‌های موجود در سراسر کشور به‌صرفه است. افراد زیادی به دنبال نمایندگی های پارکت هستند. اما برای یک خرید درست و مطمئن باید مواردی را رعایت کنید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

در هنگام خرید پارکت از کارخانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از هر چیز میدانید که در زمان هر خرید شما پالت‌های رنگی پیش روی خود دارید و قطعا انتخاب یک رنگ در بین تنوع زیاد کمی دشوار است. در این شرایط به رنگبندی دگوراسیون خانه‌تان توجه کنید. رنگ هایی را که در فضای منزل استفاده کرده اید با مشاوران بخش فروش تولیدی پارکت درمیان بگذارید تا به شما در انتخاب درست کمک کنند.

توجه کنید که برای پرداخت هزینه از کیفیت محصول نکاهید. اگر توان خرید پارکتی با کیفیت بالا را دارید، حتما آن را سفارش دهید. در صورت خرید پارکت باکیفیت پایین پس از مدتی باید همان هزینه را مجددا برای تعمیر یا تعویض پرداخت کنید.

شرایط خرید پارکت از کارخانه

همانطور که گفته شد رنگ و نوع پارکت بسیار مهم است. شما میتوانید حتی برای دیوارپوش ها از پارکت لمینت استفاده کنید. برخی از رنگ ها میتوانند فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان دهند و این خاصیت انتخاب درست رنگ برای فضای های مختلف است. پس اگر فضای منزل شما بزرگ نیست بهتر است از طرح ها و رنگی هایی استفاده کنید که در عریض نشان دادن محیط قدرت دارند.

خرید پارکت از کارخانه چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای خرید پارکت از کارخانه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت هزینه کمتر نسبت به خرید از فروشگاه های واسط
  • مشاوره رایگان با تیم فروش کارخانه
  • تنوع محصولات در رنگ، نوع و کیفیت

قیمت خرید پارکت لمینت از کارخانه

با توجه به نکاتی که گفته شد خرید مستقیم پارکت از کارخانه دردسر کمتری دارد. همچنین برای خریداران هزینه کمتری را شامل می شود. در صورتی که قصد تغییر دکوراسیون دارید، توصیه ما این است که بطور مستقیم اقدام به خرید از تولیدکننده پارکت نمایید. برای اطلاعات بیشتر نیاز است تا با نمایندگی های فروش تماس داشته باشید.

در واقع قیمت پارکت چه از کارخانه و چه از فروشگاه های بزرگ  و کوچک به عوامل مختلفی بستگی دارد. نمیتوان یک قیمت دقیق را اعلام کرد و با توجه به تنوع محصولات هر انتخاب قیمت خود را دارد.

عوامل اثرگذار در قیمت پارکت لمینت

  • ضحامت پارکت
  • مقاومت سایشی محصول
  • مغزی
  • کشور سازنده و کشور تامین کننده مواد اولیه تولید
  • سیاست فروش واردکنندگان با توجه به برند محصول

برای اطلاع حدودی از قیمت پارکت به صفحه آن مراجعه کنید.

🔮 سفارش انواع پارکت لمینت بیش از 100 مدل پارکت جدید در ایران
👳‍♂️ فروش حضوری و اینترنتی حضور در دفتر شرکت آرکسان
🤓 خدمات پس از فروش 24 ساعته 7 روز هفته
پارکت های قیمت مناسب تعویض کفپوش با مناسب ترین شرایط

مقالات پارکت

سوالات متداول خرید پارکت از کارخانه + بیش از 100 مدل مختلف

هر محصولی که از منبع آن خریداری شود دارای قیمت بسیار مناسبتری نسبت به سایرین دارد. آرکسان نماینده چندیدن کارخانه در سطح کشور و خارج از کشور است.