جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

پارکت لمنیت هاوس بادن

پارکت لمینت چیست؟

پارکت لمینت یک پوشش چندلایه چوبی بوده که برای کف‌سازی از آن استفاده می‌کنند. این پارکت کاربری و جنس‌های متفاوتی داشته و نیاز به نصب و تثبیت ندارند. یعنی برای نصب آن روی کف به هیچ نوع مصالحی نیازی نخواهید داشت و با زبانه و شیار کوچک مراحل نصب آن انجام می‌شود. اگر آن را از برند و مارک خوبی خریداری کنید نگهداری از آن بسیار راحت خواهد بود.

پارکت لمینت هاوس بادن چه طرح‌هایی دارد؟

پارکت لمینت هاوس بادن با طرح‌های متنوعی که دارد به طراحی داخلی ساختمان زیبایی خاصی می‌بخشد. این طرح‌ها را می‌توانید در محل فروش مشاهده کنید که شامل: طرح چوبی، فانتزی، صدفی، رنگ نور، رنگ پارچه، تک‌رنگ و… است. این طرح‌های مدرن امروزه در بازار جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.پارکت لمینت هاوس بادن چه طرح‌هایی دارد؟

طرح کلاسیک نیز طرف‌داران خاص خود را دارد و از انواع مختلفی ساخته شده است. از این طرح‌ها می‌توان به چوب گردو و چوب بلوط اشاره کرد. اگر به دنبال ظاهری خاص هستید طرح کلاسیک بسیار ویژه و زیبا بوده؛ اما سبک زندگی امروزی باعث شده مردم بیشتر به سمت طرح‌های مدرن روی بیاورند. همچنین قیمت کمتر طرح مدرن نسبت به کلاسیک باعث افزایش آنها در سطح بازار شده است.

قیمت پارکت لمینت هاوس بادن

پارکت لمینت هاوس بادن که تحت لیسانس کشور آلمان است یکی از بهترین پارکت‌های موجود در بازار بوده که با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. قیمت پارکت لمینت هاوس بادن باتوجه‌به نوسانات ارزی زیادی که در کشور ایجاد شده نمی‌توان پیش‌بینی کرد. اما با مشاوره رایگانی که شرکت‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند می‌توانید به‌راحتی از قیمت روز آن باخبر شوید.

خرید پارکت لمینت هاوس بادن در تهران

اگر به دنبال خرید پارکت لمینت هاوس بادن در تهران به‌صورت عمده هستید بهتر است از بهترین نمایندگی‌های این محصول آنها را تهیه کنید. این پارکت با داشتن تنوع زیاد در تناژهای رنگی تیره و روشن فرصت انتخاب را به تمام سلیقه‌ها می‌دهد. همچنین پارکت لمینت هاوس بادن با قیمت بسیار مناسب در برابر مشخصات کیفی و کمی خاصی که دارد توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

🔮 سفارش انواع پارکت لمینت بیش از 100 مدل پارکت جدید در ایران
👳‍♂️ فروش حضوری و اینترنتی حضور در دفتر شرکت آرکسان
🤓 خدمات پس از فروش 24 ساعته 7 روز هفته
پارکت های قیمت مناسب تعویض کفپوش با مناسب ترین شرایط

مقالات پارکت

سوالات متداول پارکت لمنیت هاوس بادن