جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

نصب پارکت

شاید در ظاهر نصب پارکت کار آسانی باشد اما با رعایت یکسری نکات کلیدی میتوان از خسارات پس از نصب مانند خرابی، ضربه یا ترک و در نهایت افزایش صرف هزینه نصب پارکت جلوگیری کرد. نصب پارکت باید توسط نصاب ها انجام شود تا کار با کیفیت و دوام مناسب به اتمام رسد.

نصب انواع پارکت ها

در گذشته پارکت ها چوبی بودند و برای نصب تایل ها از چسب چوب استفاده میکردند. از آنجایی که نصاب برای چسباندن کمی فشار به تایل ها وارد میکرد، خرابی هایی هرچند جزئی پس از نصب پدید می آمد و باعث شکستگی تایل ها میشد.

اما امروزه با مدل جدیدی از پارکت های چوبی علاوه بر بالا رفتن کیفیت کار، ضایعات و سختی های نصب نیز کاهش یافته است. این نوع پارکت ها با گیره هایی به یکدیگر قفل می شوند. برای اتصال تایل ها تنها کافیست گیره ها به یکدیگر قفل شوند. برای نکات بیشتر درباره نصب پارکت همراه ما باشید.

مراحل نصب پارکت

مراحل نصب پارکت

 • ابتدا باید پستی بلندی های زمین را گرفته و مراحل زیرسازی را انجام می دهند.
 • سپس کف خانه را با فوم مخصوصی که عایق پارکت محسوب می شود، می پوشانند.
 • در این مرحله کمی چسب روی کف زمین ریخته تا آماده چسباندن شود.
 • حال باید تایل های پارکت چوبی را کنار هم گذاشته و درزها را با چسب مخصوص پر کرد.
 • پس از چسباندن گرد و غبار روی پارکت باید تمیز شود.
 • سوراخ ها و درزهای باقی مانده در بین تایل ها را را با لاک یا چسب پوشانده تا جایی که سطح صاف و یکدست شود.
 • در مرحله آخر هم پس از خشک شدن چسب پارکت باید پولیش را روی پارکت کشید.

فیلم نصب پارکت لمینت

در نصب پارکت لمینت باید تایل ها ابتدا 48 ساعت در محل نصب قرار گیرند تا به دمای محیط برسند. تغییرات دما باعث آسیب دیدگی تایل ها مانند باد کردگی، تاب برداشتن، صدا برداشتن کفپوش و … می شود. عملیات نصب پارکت لمینت بسیار در مراحل اول شبیه نصب پارکت چوبی است.

حدامثر رطوبتی که برای نصب پارکت لمینت مجاز است، 12 درصد است. سطح باید با فوم پوشانده شود. جهت و نوع چیدمان را ابتدا مشخص کنید. پارکت لمینت طوری طراحی شده اند که نصب حتما باید از سمت چپ انجام شود و تا انتها به همان صورت پیش برود.

پارکت لمینت ها هم به صورت افقی و هم عمودی قابل اجرا هستند. نصب لمینت روی موزاییک ، سرامیک، کاشی، سیمان و هر محیط  سخت دیگری قابل پیاده است. فیلم نصب پارکت 

قیمت نصب پارکت

خدمات و قیمت نصب پارکت لمینت به چه صورت محاسبه می شود؟ خرید پارکت به قیمت کارخانه برای کف منزل در رنگ های تیره و روشن به صورت اقساطی ممکن شد. یکی از سوالات زیادی که از ما می پرسند این است که هزینه پارکت کف منزل چقدر می شود؟ قیمت پارکت لمینت ضد آب، قیمت پارکت چوبی ارزان، قیمت پارکت چوبی متری، قیمت پارکت لاکچری، قیمت پارکت ضد آب و ضد خش، قیمت هر متر پارکت و هزیه 0 تا 100 خرید تا نصب پارکت ها کاملا بستگی دارد.

ملاک مهم در قیمت نصب پارکت لمینت ابعاد کف ساختمان وکیفیت کار است. در صورتی هم که زیرسازی نیاز باشد دستمزد متفاوت خواهد بود. قیمت پارکت با نصب معمولا پس دیدن محل نصب توسط نصاب اعلام میشود.

قیمت نصب پارکت

 

نصب پارکت و یا نصب پارکت لمینت نیازمند تجربه بسیار بالایی است. افرادی برای کاهش قیمت نصب کف پوش خودشان اقدام به نصب پارکت می کنند که معمولا دچار مشکل می شوند. برای جلوگیری از مشکلات نصب بهتر است از شرکت های ارائه دهنده خدمات نصب پارکت کمک بگیرید تا طبق اصول انجام شود.

نصب پارکت روی سیمان

سیمان، متریالی است که جاذب آب است. به همین دلیل یکی از نکات بسیار مهم در نصب پارکت روی سیمان، میزان رطوبت سیمان است. اگر رطوبت سیمان مناسب بود، می توان پارکت را بر روی آن نصب کرد. در ادامه مراحل نصب سیمان به صورت تیتروار بیان می شود.

 1. تست کردن رطوبت سیمان
 2. آماده کردن سطح کف
 3. پخش کردن چسب با ماله دندانه دار
 4. قرار دادن پارکت ها بر روی سیمان
 5. فشار دادن پارکت ها به کف
 6. در نهایت خشک شدن کفپوش

نصب پارکت روی موزائیک

نصب پارکت بر روی موزائیک، امکان پذیر است. در ادامه تعدادی از نکات مورد نیاز در مورد نصب پارکت بر روی سرامیک بیان می شود.

 • صاف بودن سطح
 • استفاده از عایق برای عدم نفوذ رطوبت
 • توجه به ارتفاع کف پوش (قرار دادن کفپوش بر روی موزاییک ممکن است ارتفاع کف را افزایش دهد. این افزایش ارتفاع ممکن است مانع باز و بسته شدن در ها شود. به همین دلیل باید کفپوش ها را به گونه ای نصب کرد تا از چنین مشکلاتی در آینده جلوگیری شود.)

اعلام روزانه قیمت پارکت در صفحه قیمت پارکت

🔮 سفارش انواع پارکت لمینت بیش از 100 مدل پارکت جدید در ایران
👳‍♂️ فروش حضوری و اینترنتی حضور در دفتر شرکت آرکسان
🤓 خدمات پس از فروش 24 ساعته 7 روز هفته
پارکت های قیمت مناسب تعویض کفپوش با مناسب ترین شرایط

مقالات پارکت

سوالات متداول نصب پارکت

نصب پارکت نیاز به تخصص دارد. اگر متخصص هستید چرا که نه! در غیر این صورت حتما از یک متخصص کمک بگیرید

نصب پارکت نیاز به بررسی دارد. برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۵۱۴۴ تماس بگیرید