جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

پارکت دسته دوم

اگر به هر دلیلی ناچار به تعویض کفپوش خانه هستید و هزینه کافی بابت آن ندارید، خرید پارکت دست دوم میتواند گزینه مناسبی باشد. بهترین ویژگی خرید  پارکت لمینت‌ها این است که میتوان چندین بار از تایل‌ها استفاده کرد بدون آنکه دچار آسیب جدی و شکستگی شوند.

در صورتی که پارکت دست دوم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، گزینه مناسبی برای افرادی است که بودجه کمی برای تعویض کفپوش در نظر گرفته‌اند. پارکت لمینت دست دوم نیازی به زیرسازی سطح ندارد و به راحتی قابل نصب روی سرامیک و هر کفپوش دیگری است.

پارکت های دست دوم را میتوانید به راحتی از مراکز فروش و سایت ها خریداری کنید. اما نکات مهمی را باید در نظر بگیرید. ما در ادامه قصد داریم تا مزایا  معایب پارکت دست دوم را بررسی کنیم تا با آگاهی بیشتر اقدام به خرید نمایید.

مشاوره خرید انواع پارکت دست دوم

نکات خرید پارکت دست دوم

اگر قصد جدی برای خرید پارکت دست دوم دارید، نکاتی از جمله کیفیت و سالم بودن را مد نظر بگیرید. اگر قبلا این کار را انجام داده‌اید که احتمالا با روال کار آشنایی دارید. در صورتی که برای اولین بار اقدام به خرید پارکت دست دوم می کنید بهتر است نکات زیر را حتما مورد توجه قرار دهید:

 • چه مدت زمانی از پارکت استفاده شده است؟
 • پارکت لاک و ساب خورده است؟ چندبار؟
 • کلیک‌های پارکت را بررسی کنید که سالم باشد.

سعی کنید پارکتی را انتخاب کنید که طول عمر کمتری دارد. زیرا هرچه کمتر استفاده شده باشد کیفیت و دوام بالاتری خواهد داشت. البته به نحوه مراقبت و ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر رطوبت، دما و فشار باعث شده که حتی نوع دست دوم آن نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

پارکت دست دوم از کجا بخرم؟

فروشگاه و مراکز زیادی هستند که خرید و فروش پارکت دست دوم را انجام میدهند. در سایت‌های اینترنتی نیز این خدمات به وفور یافت می شود. اگر قصد خرید حضوری دارید که میتوانید از نزدیک کیفیت و سالمی پارکت را بررسی کنید. اما اگر قصد خرید اینترنتی دارید بهتر است فروشگاه‌های معتبر را بیابید تا با صرف هزینه درست محصولی باکیفیت بخرید.

مزایا و معایب خرید پارکت دست دوم

هر جنس دست دوم مزایا و معایبی دارد که باید قبل از خرید در نظر گرفت. مزایا و معایب پارکت دست دوم شامل موارد زیر است:

مزایای پارکت دست دوم

 • پرداخت هزینه کمتر نسبت به سایر کفپوش‌ها
 • عدم نیاز به بازسازی کف
 • قابل نصب روی انواع کفپوش های سرامیکی، سیمانی و …
 • قابل استفاده پس از نصب مجدد

معایب پارکت دست دوم

 • امکان آسیب دیده بودن
 • عدم کیفیت و استفاده نامناسب
 • امکان خرابی در زمان جدا کردن از کف
 • آسیب دیدگی در برابر رطوبت
 • غیرقابل استفاده در صورت خرابی کلیک‌ها

قیمت پارکت لمینت دست دوم

عوامل مختلفی در تعیین قیمت پارکت دست دوم دخیل هستند که میتوانند باعث نواسات در این بازار باشند. از جمله این عوامل میتوان به میزان استفاده از پارکت، سطح کیفیت، سطح سالم بودن و میزان لاک و ساب خوردگی اشاره کرد. پس قبل از پرادخت هرگونه مبلغی ابتدا این موارد را بررسی و سپس اقدام به خرید نمایید.

نتیجه گیری خرید پارکت دست دوم

باید توجه کرد که پارکت ها انواع مختلفی دارند. مانند پارکت لمینت، پارکت چوبی، پارکت ضد آب و پارکت های یک تکه که برای خرید دست دوم انواع پارکت باید نکاتی که در بالا ذکر شد توجه شود. خرید پارکت دست دوم و پارکت چوبی دست دوم ویژگی های مثبتی دارد که قابل توجه است. اگر پارکت مورد نظر سلامت کافی داشته باشد، بسیار در هزینه های خرید پارکت صرفه جویی میشود. شرکت طراحی داخلی آرکسان با تجربه زیاد در فروش و نصب انواع پارکت و کفپوش میتواند مشاوره خرید برای پارکت را به شما بدهد. کافیست با متخصصان فروش آرکسان تماس بگیرید تا بهترین مشاوره خرید پارکت دست دوم تهران و کل کشور را به شما بدهند.

اعلام قیمت پارکت های نو در صفحه قیمت پارکت

🔮 سفارش انواع پارکت لمینت بیش از 100 مدل پارکت جدید در ایران
👳‍♂️ فروش حضوری و اینترنتی حضور در دفتر شرکت آرکسان
🤓 خدمات پس از فروش 24 ساعته 7 روز هفته
پارکت های قیمت مناسب تعویض کفپوش با مناسب ترین شرایط

مقالات پارکت

سوالات متداول پارکت دسته دوم

برخی از پارکت هایی که کیفیت بالایی دارند و دچار آسیب نشده اند، امکان استفاده مجدد را دارند. 

با توجه به نیاز شما قیمت ها متفاوت خواهد بود. برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۵۵۵۵۱۴۴ تماس بگیرید