جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یکی از مهمترین منطقه‌های تهران است و برخی از آپارتمان‌ها فرسوده شده‌اند؛ اگر شما در شهرک اکباتان آپارتمانی دارید و می‌خواهید بازسازی کنید، این مقاله همان چیزی است که لازم است قبل از اقدام هر کاری بخوانید.

کسی در آپارتمان شما سکونت نمی‌کند؟ تصمیم دارید کل آپارتمان را بازسازی کنید؟ برای این‌کار ابتدا لازم است یک شرکت معتبر و یک پیمانکار خوب پیدا کنید؛ مذاکره کنید؛ آن‌ها باید منطقه آپارتمان شما را بررسی کنند؛ نقشه جدید طراحی کنند؛ در مورد هزینه‌ها صحبت کنید؛ مجوزها را دریافت کنید؛ شروع به بازسازی کنند.

تصمیم دارید یکی از طبقه‌های آپارتمان یا یکی از اتاق‌ها را بازسازی کنید؟ یک شرکت معتبر و یک پیمانکار خوب پیدا کنید؛ مذاکره کنید؛ بازرسی کنند؛ در خصوص هزینه‌ها مذاکره کنید؛ بازسازی اتاق و یا طبقه آغاز می‌شود.

بازسازی آپارتمان

شما پس از پایان این مقاله، اطلاعات مفیدتری در خصوص مراحل و چگونگی بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان کسب می‌کنید.

آموزش بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

شما می‌توانید به راحتی از ما برای بازسازی آپارتمان خود کمک بگیرید. پس از تماس شما با پشتیبانی ما، پیمان‌کارهای ما به منطقه اعزام می شوند تا در خصوص اطلاعات اولیه، بررسی و مشاهده کنند.

پس از توافق های اولیه ما نقشه ساختمان را طراحی و با شما در میان می گذاریم. در صورت رضایت شما از ساختمان، ما به دنبال مجوز، تهیه وسایل ضرروی، تخریب دیوار و فرایند بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان را آغاز می کنیم.

مراحل بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

نمی‌توان دقیق گفت که تمام مراحل بازسازی آپارتمان یکسان است؛ زیرا به میزان فرسودگی ساختمان‌ها و قدمت آپارتمان شما مرتبط است.

اگر دیوار ساختمان شما نیاز دارد بازسازی شود باید بدانید که دیوارهای اصلی ساختمان تخریب نمی شوند؛ زیرا ستون‌های اصلی آپارتمان در دیوار اصلی ساختمان قرار دارد. تنها زمانی دیوار اصلی تخریب می‌شود که می‌خواهید از صفر ساختمان جدید بسازید.

اگر تصمیم ندارید از اول ساختمان نو بسازید و تنها می‌خواهید آپارتمان خود را بازسازی کنید، ما دیوارها را روبرداری می کنیم تا سطح دیوار کنده شود و به آجرها برسیم و سپس از ابتدا دیوار با شاغول بندی مناسب، گچ‌کاری می کنیم.

در مرحله بعد پس از خشک شدن گچ‌کاری، فرایند سفیدکاری آغاز می‌کنیم تا دیوارهای ساختمان نو شوند.

مراحل بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

خدمات ما برای بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

فرایند بازسازی هر اتاقی متفاوت است؛ در ابتدا باید مشخص کنید که می‌خواهید کدام قسمت از آپارتمان را بازسازی کنید. خدمات ما به شرح زیر است.

  1. تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
  2. بازسازی آپارتمان، سقف و ستون ها
  3. بازسازی لابی، اتاق خواب و آشپزخانه
  4. تعویض و بازسازی درب و پنجره ها

شما پس از تماس با ما، گروه ساختمانی آرکسان به شما مشاوره رایگان اولیه می‌دهد که چه کاری لازم است انجام شود.

نتیجه گیری

هر اطلاعاتی که لازم بود بدانید را ما سعی کردیم در این مقاله به صورت ساده توضیح دهیم. اطلاعات مفیدی که ذکر شد در خصوص آموزش، مراحل و خدمات ما برای بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان بود.

اگر همچنان سئوالی دارید که به دنبال دریافت جواب آن هستید، می توانید با پشتیبانی گروه ساختمانی آرکسان در تماس باشید.

سفارش بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان تاکنون چندین پروژه موفق بازسازی آپارتمان در شهرک اکباتان را انجام داده است؛ شما اگر به دنبال سفارش هستید و می‌خواهید قیمت بازسازی آپارتمان در اکباتان چقدر است، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اگر می‌خواهید بعد از توافقات اولیه، خیالتان راحت باشد، می‌توانید از ما کمک بگیرید؛ ما کارهایمان را ضمانت می‌کنیم که مشتری در پایان پروژه، از فعالیت ما راضی باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با