جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

بازسازی خانه بلوار فردوس

بازسازی خانه بلوار فردوس

بازسازی و تعمیرات خانه و ساختمان با توجه به اینکه در کدام منطقه جغرافیایی تهران قرار دارد، متفاوت است. برای مثال شرکت های زیادی با سالها تجربه در حالا ارائه خدمات تعمیر و بازسازی خانه بلوار فردوس هستند.

به دلیل بافت قدیمی بلوار فردوس، تعمیرات و بازسازی‌ها در سال‌های اخیر گسترده‌تر شده است. با تعمیرات ساختمان نه تنها میتوانید محیطی آرامش‌بخش را برای زندگی فراهم کنید بلکه به استحکام و دوام منزل نیز افزوده می شود.

لازم به ذکر است که با توجه به قیمت املاک در بلوار فردوس، هر تغییری که در محیط داخلی یا خارجی آن ایجاد گردد سبب افزایش مادی ساختمان خواهد شد.

بازسازی خانه

موقعیت جغرافیایی بلوار فردوس

بلوار فردوس در غرب و محله 5 تهران واقع است. این بلوار از میدان صادقیه شروع شده و به بزرگراه ستاری منتهی می شود. بلوار فردوس به دو بخش فردوس شرقی و غربی تقسیم شده است.

بافت بلوار فردوس

به دلیل بازسازی خانه بلوار فردوس بافتی نسبت نوساز دارد. در این بین آپارتمان های لوکس و تازه‌ساز نیز به چشم میخورد. بلوار فردوس شامل امکانات رفاهی و آموزشی مناسبی است. قیمت املاک در این منطقه رو به بالاست.

بازسازی و نوسازی داخلی ساختمان در بلوار فردوس

اجراء کلیه خدمات و بازسازی خانه بلوار فردوس از ابتدا شامل موارد زیر است:

  • طراحی، ساخت، تعمیرات، جابجایی و نصب کلیه مصنوعات چوبی
  • بنایی  تخریب
  • سیم کشی، گچکاری و نقاشی، تعویض شیرآلات و خدمات لوله‌کشی، کاشی و سرامیک
  • کفپوش و کاغذ دیواری، پارکت، پرده، بامبو و تزئینات داخلی
  • تعویض پکیج و شوفاژهای قدیمی

در پایان

توجه داشته باشید که عوامل مختلفی از قبیل متراژ، سبک طراحی و مصالح به کار رفته در هزینه بازسازی خانه بلوار فردوس نقش دارند. شما با هر بودجه‌ای میتوانید با شرکت های مختلف تعمیرات و بازسازی ساختمان همکاری داشته باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با