جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

بازسازی لابی ساختمان

بازسازی لابی ساختمان

بعد از نمای بیرونی ساختمان، مهمترین مکانی که مهمانان آن را می‌بینند، لابی است؛ لابی خانه من که به دلیل بازیگوشی فرزندان و سال ساخت قدیمی منزل، آسیب دیده بود، تنها راهی که برای حل این مشکلات داشتم بازسازی لابی ساختمان بود.

اگر به دکوراسیون منزل خیلی اهمیت می‌دهید، داشتن یک لابی شیک هم باید در اولویت خود بگذارید؛ زیرا داشتن یک ساختمان با نمای بیرونی شیک، تنها برای شما کافی نیست. یک لابی نامرتب، باعث می‌شود تمام زحمات و خلاقیت شما در دیگر اتاق‌ها بر باد برود.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان تصمیم دارد در این مقاله به صورت رایگان، ساده و خلاصه نکاتی که قبل از بازسازی لابی خانه به آن دقت کنید را آموزش دهد.

طراحی داخلی لابی / طراحی مدرن لابی /کف لابی ساختمان / لابی لاکچری / دکوراسیون لابی منزل

لابی ساختمان

چرا لابی مهمترین قسمت خانه است؟

هر مستاجر و خریداری که وارد خانه می‌شود، اولین قسمتی که توجه او را جلب می‌کند، دیزاین لابی است. اگر طراحی داخلی لابی آپارتمان شما با دیگر اجزای خانه هماهنگ باشد، باعث می‌شود مستاجر تمایل بیشتری به توافق با شما داشته باشد.

اگر شما نمای بیرون خانه را شیک و جذاب کنید ولی لابی ساختمان آسیب دیده باشد و بازسازی نکنید، بدون شک مستاجر از تناقض در آپارتمان تعجب می‌کند و ممکن است تمایلی به عقد قرارداد با شما نداشته باشد.

طراحی لابی ساختمان

هر چقدر طراحی لابی لاکچری، جذاب و شیک تر باشد، مهمانان و مستاجر شما در وهله اول تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

به همین دلیل اولین جایی که باید در بازسازی و طراحی به آن توجه کنید، لابی ساختمان است.

بازسازی لابی ساختمان

قرار دادن مبل‌های گران قیمت تنها برای جذابیت لابی کافی نیست؛ بلکه باید به مسائل ریزتری مانند کف لابی ساختمان، دیوار، سقف و یا چراغ ها هم دقت کافی داشته باشید.

اگر کف، دیوار یا سقف لابی شما آسیب دیده باشد، به راحتی می‌توانید با قیمت‌های مناسب، اقدام به بازسازی لابی به کمک شرکت‌های طراحی دکوراسیون داخلی کنید.

قیمت طراحی و بازسازی لابی ساختمان

قیمت بازسازی لابی ساختمان تنها یک عدد ثابتی ندارد.

  • می‌خواهید سقف لابی را مرمت کنید؟
  • به دنبال بازسازی کف لابی ساختمان هستید؟
  • دیوارهای لابی آسیب دیده و می‌خواهید بازسازی کنید؟
  • به دنبال تغییر رنگ دیوار لابی هستید؟

تمام موارد ذکر شده هر کدام فرایند بازسازی خاص و قیمت متفاوتی دارد. برای اینکه از قیمت دقیق و لحظه‌ای با خبر شوید، می‌توانید با شرکت طراحی داخلی آرکسان تماس بگیرید.

معرفی شرکت طراحی داخلی لابی ساختمان

شرکت طراحی دکوراسیون منزل آرکسان علاوه بر اینکه قبل از آغاز قرارداد مشاوره برگزار می‌کند، بر پروژه نظارت می‌کند؛ مشتری مدار است.

شما اگر سئوالی در ذهنتان برای بازسازی لابی خانه یا شرکت خود دارید، می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 

نتیجه گیری

خواه یا ناخواه، لابی یکی از مهمترین مکان‌های خانه، شرکت و… است؛ به همین دلیل اولویت اولیه صاحبان خانه در بازسازی و رسیدگی به دیزاین لابی است. در این مطلب نکات مهمی که باید قبل از بازسازی و دلایل بازسازی لابی بدانید را منتشر کردیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با