جشنواره بهاره فروش انواع مدل های پارکت لمینت

شما در اینجا هستید:

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانه کلنگی

یکی از مهمترین مسئله برای مالکان یک خانه قدیمی، بازسازی خانه کلنگی است؛ دلیل آن هم این است که این خانه‌ها به قدری قدیمی شده‌اند که سکونت در آن‌ها سخت و ناامن است.

سئوال مهم این است که یک خانه کلنگی چگونه بازسازی کنیم؟

  1. مراجعه به یک شرکت معتبر
  2. بازدید از خانه فرسوده شما توسط متخصصین
  3. برگزاری جلسه و تعیین خواسته های صاحب خانه
  4. انجام طراحی خانه جدید و ارائه طرح به کارفرما
  5. تایید طراحی توسط صاحب خانه
  6. تعیین فازهای اجرای بازسازی و اولویت بندی
  7. تعیین هزینه بازسازی خانه کلنگی
  8. نظارت بر انجام پروسه طراحی

اگر شما هم یک خانه قدیمی در تهران دارید و تصمیم به بازسازی خانه کلنگی در تهران دارید، بعد از خواندن این مقاله، به نیمی از جواب سئوالات خود می‌رسید و برای اینکه به پاسخ بقیه سئوالات خود برسید، می‌توانید با پشتیبانی سایت آرکسان تماس بگیرید تا ما به صورت اختصاصی شما را راهنمایی کنیم.

آشنایی با خانه کلنگی

خانه کلنگی به منزلی گفته می‌شود که سکونت در آن برای شما خطر جانی دارد و تنها کاری که باید انجام دهید، بازسازی آن است.

اینطور نیست که هر خانه ویلایی یا هر خانه‌ای که سال ساخت آن به ده یا پانزده سال پیش برمی‌گردد، یک خانه کلنگی باشد؛ بلکه اگر زمان ساخت خانه شما بیش از 20 سال پیش است و یا بافت خانه آسیب دیده باشد، به آن خانه کلنگی می‌گویند.

چگونه خانه کلنگی را بازسازی کنیم

در مرحله اول لازم است در میان شرکت‌هایی که اقدام به بازسازی خانه می‌کنند، یک شرکت معتبر را پیدا کنید و به آنجا مراجعه کنید.

نیاز است یکی از متخصصین شرکت خانه شما را ببیند، متراژ خانه را تشخیص دهد و یک جلسه با کارفرما، برگزار کند و خواسته‌های شما را بشنود.

بازسازی خانه کلنگی

خانه جدیدی که قرار است ساخته شود باید در یک طرح پیاده سازی شود و شما با نکات مهم این طرح مطلع شوید.

اگر شما طرح ساخته شده را تایید کنید، باید مجوزهای لازم را دریافت کنید، قراردادها را ثبت کنید و بودجه خود را برای بازسازی خانه کلنگی تخمین و آماده کنید.

در آخر خانه تخریب می‌شود و خانه جدید ساخته می‌شود

قیمت بازسازی خانه کلنگی

قیمت بازسازی خانه کلنگی متغییر است و هر روز و هر ساعت تغییر می‌کند؛ اما اگر در دو راهی بازسازی خانه و خرید یک خانه هستید، باید بگوییم که بازسازی خانه هزینه کمتری دارد.

شما با بازسازی خانه، می‌توانید با قیمتی کمتر، یه خانه نو بسازید؛ اما اگر بخواهید با بودجه بازسازی خانه، یک خانه جدید خریداری کنید، خانه‌هایی را می‌توانید خریداری کنید که سال ساخت آن‌ها بیش از پنج سال پیش است.

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم خیلی خلاصه، ساده و روان به سئوالاتی که یک خانه‌دار به ذهنش خطور می‌کند پاسخ دهیم.

از کجا بازسازی خانه کلنگی سفارش دهیم

شرکت‌های زیادی خانه‌های کلنگی را بازسازی می‌کنند؛ اگر تصمیم به بازسازی خانه خود دارید، سایت آرکسان با قیمت‌های ارزان و پشتیبانی ویژه، شما را راهنمایی و کمک می‌کند تا یک همکاری فوق‌العاده‌ای با هم داشته باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط با